2733
2734

سلام دوستان.من یه شماره تو گوشی داشتم اصلا نمیدونم کیه و برای چه زمانی هستش ولی سیو داشتم یادم نمیاد مال کیه و با Qسیو کرده بودم.

تا اینکه چند روز پیش دیدم در لیست تلگرامم یه خانومی که عکس پروفایلش بود هست با همون اسم Q.من چون نمیشناختم شمارش رو از گوشیم حذف کردم اما امروز دیدم بازم تو لیست تلگرامم هست با اسم ساراااا و همون شماره و دیگه Qنیست منکه اونو حذف کردم پس این چجوری اومده اونجا با اون اسم؟؟؟تو رو خدا بگین من وارد نیستم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
چون قبلا زدی تو تلگرام اومده 

میشه بیشتر برام توضیح بدی؟یعنی چون من قبلا شمارش رو سیو داشتم الان با اینکه از گوشیم حذف کردم شمارش رو حالا با اسم جدید اومده باز؟چرا با اسم سارا اومده؟من با Qسیو داشتم و تو تلگرامم با Qبود حالا با حذفش شده سارا باز تو لیستم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه بیشتر برام توضیح بدی؟یعنی چون من قبلا شمارش رو سیو داشتم الان با اینکه از گوشیم حذف کردم شمارش ...

بله عزیزم

ربطی نداره اون شماره رو تلگرام سیو کرده حتی اگه تو لیست مخاطبین گوشیت نباشه تلگرام میاره 

بله عزیزم ربطی نداره اون شماره رو تلگرام سیو کرده حتی اگه تو لیست مخاطبین گوشیت نباشه تلگرام میاره& ...

اها ممنونم گلم پس الان دیگه با اسم واقعیش اومده و دیگه با اون اسم سیو شده من نیست درسته؟؟؟

2738
اره نیست پاکش کن دیگه نمیاره

ببخشید مزاحمت شدم عزیزم ولی قول میدم سوال آخرم باشه.منظورت اینه از لیست پاکش کنم که دیگه نیاره؟

باید از خود تلگرام حذفش کنی باید بری رو اکانتش اونجا که آیدی و این چیزا هست بعد اون سه نقطه بالای ص ...

اها ممنونم عریزم

2706