2733
2734
عنوان

سوال مهم❤️

273 بازدید | 56 پست

سلام بچه ها خونه ما روبه رو خونه مادرشوهرمه 

بعد از مراسم عروسي به نظر شما بايد هر روز

برم ديدنش

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

ادم خونه مادر خودش روش نمیشه هر روز بره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

نه اصلا

اینکارو کنی بدبخت میشیا

هرروز باید بری یه روز نتوتی یا نخوای بری فاجعه میشه

ادم همیشه که نمیتونه بره فکر کن یه روز سرت درد کنه حوصله نداشته باشی باید پاشی بری اونجا

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
نه یه حد بزار به نظرم تنها نرو بزار آخر هفته ها با همسرت برو 

آخه مطمن هستم همسرم هر روز بعد إز كار ميره كه مامانشو

ببينه يعني من نرم

نه چ خوب بودن چ بد هرروز نرو. برای ناهار و شام نرو حتی اگه یه لقمه نان نداشتی. بعدش میگن این غذانداره برای غذامیادش. عصرونه اگه خواب نباشن برو گاهی. وقت خواب واستراحت نرو.    اگه مریض بود گاهی غذا بپزبده فقط گاهی.  یه جوری رفتارکن که هیچ وقت توقع ایجاد نشه. 

نه اصلا اینکارو کنی بدبخت میشیا هرروز باید بری یه روز نتوتی یا نخوای بری فاجعه میشه ادم همیشه که ...

پس يعني چند وقت يه بار برم

آخه مطمن هستم همسرم هر روز بعد إز كار ميره كه مامانشو ببينه يعني من نرم

به نظرم محدودیت واسه شوهرت نزار تا جایی که به زندگیت لطمه وارد نکرده جلوشو نگیر بزار بره سر بزنه ولی شمابهترینش همون آخر هفته هاست - اینجوری میشه دوری و دوستی 

زیاد بری ببخشید مثل دستمال دم دستی می شی که به همه جا می کشنت 

2706