1472
1459

داداش من(علیرضا)۹سالشه پسر همسایمون(حسن) ۷ 

دیروز صب داداشم میخواسته بره سوپرمارکت ک تو کوچه پسرهمسایه بهش میگه علیرضا بابات بمیره داداش منم میگه بابای خودت بمیره و میره سوپرمارکت خریدشو میکنه و میاد خونه و میره مدرسه بعد مامان حسن میره مدرسه و از دفتر کلاس داداشمو میپرسه مدیر هم بهش شماره کلاسو میگه بعد مامان حسن میره کلاس داداشم و درو باز میکنه هر چی معلم تلاش میکنه ک نزاره بره پیش داداشم نمیشه میره میزنه تو گوش داداشم و حسابی داداشمو مشت لگد میزنه سیاه و کبود میکنه بعدش میاد دمه در مامانم اینا و میگه فلانی (مامان من) من رفتم مدرسه زدم تو گوش پسرت تا دیگه ب پسرم نگه بابات بمیره مامان منم بدو بدو رفته بود مدرسه و دیده بود مدیر و معلمشم گفته بودن مامان حسن مث داعشیا اومده معلمو پرت کرده اونطرف و باعت وحشت بچه ها شده و علیرضا رو کتک زده مامانمم پلیس خبر کرده بود و پلیس اومده بود داداشمو دیده بود ک تمام بدنش کبود شده و صورت جلسه کرده بود ک امروز برن پزشک قانونی 

حالا بنظرتون چیکارکنیم ما؟ اگه شکایت رو ادامه بدیم ب جای میرسیم؟حقمون رو میگیرن. اصلا بابام میگه من میخام اول از مدیرش شکایت کنم ک اجازه داده تو مدرسه اش همچین اتفافی بیفته

دخترم نفسم نی نی پنبه ایم اومد بغلم😍😍😍خدایاشکرت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

اصلا مدرسه دختر من اول مهر گفتم ما به هیج عنوان والدین رو تو حیاطم راه نمیدیم چه برسه بره تو کلاس ها

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1444

این باید بره عضو داعش بشه 

از معلم و مدیر زنیکه داعشی شکایت کنین 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

دهنشو سرویس میکنن چون تو مدرسه اینکارو کرده شاهدم هست پلیسم ک صورت جلسه کرده ب روز سیاه میشوننش

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
1474
من باشم تمام تلاشمو ميكنم تا اون مادر به غلط كردن بيوفته به پاي داداشم

من تهرانم اونا همدان چ کاری میتونم براش بکنم 😥😥

دخترم نفسم نی نی پنبه ایم اومد بغلم😍😍😍خدایاشکرت

اره حتما که به جایی میرسی ولی پدرتو اروم کن که با مدیر مدرسه طرف نشه بچه یسال ارامش میخواد .اون مادر یه ادم روانی بوده بچرو زده مادرتم شکایت کنه بگه تو گوش مادرتم زده حتما بگه از دوستان و مدرسه شاهد ببرید ببینید چطور بیچارش میکنن سزای ادم وحشی همینه

1457