2726
عنوان

راننده ها راننده ها ... من نمیتونم دور بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 52 پست
نا امید نباش هر کاری اولش سخته بعدا برات به حدی راحت میشه که اصلا فکرش رو هم نمیتونی بکنی

نمیدونین من چه حالی دارم .. البته این مشکل همیشگی من هست .. دریادگیری خیلی عجولم .. و توقعم زیاده از خودم ..

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راه می افتی  هیچکی امید نداشت من راننده بشم حتی خودم ولی الان بیا و ببین😊

چطوری تنها نشستی من حتما باید شوهرم پیشم باشه بار اول سخت نیست

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

وقتی بغل اومدی از اینه خیابون و نگاه کن اگر ماشین نیومد شروع کن کامل فرمان و چرخوندن و حرکت کردن.بعدکه ماشین کاملا وسط خیابون صاف شد دنده عقب بزار و اینبار خلاف جهت کاملا فرمون و بچرخون برخلاف دور زدن فرمون و بچرخون تا ماشین صاف بشه 

2728
وقتی بغل اومدی از اینه خیابون و نگاه کن اگر ماشین نیومد شروع کن کامل فرمان و چرخوندن و حرکت کردن.بعد ...

فدات شم من تو  معمولیش موندم نه دو فرمونه.. به اونجا نرسیدم ... فرض کن در تقاطع میخوای بری سمت چپ .. فرمون رو چه قدر میچرخونی 90 درچه ؟ یا چی 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

من دور دو فرمونه رو کامل برات توضیح دادم .من از ۱۵ سالگی رانندگی یاد گرفتم اخرای ۱۶ سالگی ماشین خریدم .زیاد خرابکاری کردم اوایل یکماه اول ولی اوکی شدم بیشترین مشکل من جوب اب بود 

جدی میگین ؟ دقیقا چی باعث شد عالی بشین ؟ تمرین ؟

شوهرم خیلی حمایتم کرد. بزور ماشین میداد تنها میرفتم بیرون 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
فدات شم من تو  معمولیش موندم نه دو فرمونه.. به اونجا نرسیدم ... فرض کن در تقاطع میخوای بری سمت ...

نمیشه به فرمون نگاه کرد موقع رانندگی که 180بچرخونی یا 75درجه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2706