2733
2734
عنوان

به نظرتون چه‌کنم

930 بازدید | 26 پست

سلام خانم ها من قرار ابان با دوست های مجردم برم ترکیه برای مسافرت 😊

بعد از الانم به همسرم گفتم و کلی برنامه و.... اما مشکل این که یکی از دوست هام کلا ازدواج نکرده و یک دوست پسر داره که پسر ترکیه زندگی میکنه 😐😐و شوهرمم نمیدونه و ما بریم ترکیه حتما دوست پسر دوستم میاد😑😑

و میدونم اگرم به شوهرم بگم میگه پس مجردی نرو 😒

و منم دوست دارم مجردی برم خوب به نظرتون بهش بگم اگر گفت نه دعوا کنم بگم به تو ربطی نداره🤐🤐🤐

یا بهش نگم بعدش ممکن گندش در بیاد بگم نمیدونستم🤐🤐🤐😐

یا به اون دوست های دیگم بگم به اون دوستم بگیم با ما نیاد🤐😐😐😐

لطفا بگین چی کار کنم 😢😢

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه شوهر باحاله داره میزاره تنها بری یه کشور دیگه 

اما بنظرم نگو برو 

از کجا می‌خواد گندش در بیاد خب شما با دوست های دیگه آن برین بگردین 

اونم بره پیش دوستش

خدایا شکرت 🙏🏻
2738

تو هتلتون ک نمیاد... ن ب شوهرت بگو نگفته بود میاد دوستش. ب بچه ها بگو عکس و اینا نذارن شوهرت بفهمه. برگشتی بگو نامزد کردندیگ

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
چه شوهر باحاله داره میزاره تنها بری یه کشور دیگه  اما بنظرم نگو برو  از کجا می‌خواد گندش ...

امکانش هست اخ خودش دوست زیاد داره تو ترکیه که من دیدن☹اگر بگم من نمیدونستم رفتم اونجا متوجه شدم چی ؟

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
والا شوهر من من خودمم بکشم نمیزاره .تو بری اون کجا میره مطمئن باش اونم یه جای میره حوصلش سر نره

وا چرا نزاره خوب منم تفریح دوست دارم نه میره خونه مامانم اینا😂😂

2706