2733
2734
عنوان

خدا لعنت کنه مادر شوهرمو

528 بازدید | 13 پست

5 ساله عروسشم از همون ماه اول منو بی احترام کرد بلاهایی سر منو پسرش آورد که هیچ مادری دلش نمیاد اینکاررو بکنه. باهامون شریک بودن. الان یک ساله که جدا شدیم. کلی پول که حق خودمون بود رو خوردن آخر سر هم باز 4 دانگ از 6 دانگ ازمون حق گرفتن. ما فقط می‌گفتیم جدا شیم اما اونا میخواستن ما باز شریک بمونیم و خرجشون رو بدیم. ولی به چه قیمتی پدرمون رو درآوردن. جرات نمی‌کردیم خرید کنیم. تو ی ساختمون بودیم همش کشیکمون رو میداد. و... خلاصه خیلی عذاب کشیدیم و من ی چشمم خون بود ی چشمم اشک. همش هم باهاشون تو قهر بودیم و ازشون خیری ندیدیم. از این ساختمون رفتن البته ما می‌خواستیم بریم ولی پولشو نداشتیم. الان جدا داریم زندگی می‌کنیم. اما مادر شوهرم دست از سرمون برنمیداره بازم شر و فتنه درست میکنه. بازم توقع بیجا داره. هر جا میشینه هرکی میبینه میشینه بدگویی منو میکنه. تو فامیل تو در و همسایه. به قرآن اگه من بهش بد کرده باشم. از چشمم افتاده اصلا نمیخوام ببینمش خونش نمیرم. 

چند سال عروسشم از همون اول نه عید دیدم خونش نه شب چله ای نه جایی بره برای من سوغاتی بیاره. هیچ مهر و محبتی ندیدم ازش. 

من اصلا کاری به کارش ندارم دارم زندگیمو میکنم. اما اون دست از سر ما برنمیداره. همش به گوشم میرسه که نشسته غیبتمون رو کرده و.... 

خیلی از دستش عصبانیم 

به نظرتون چکار کنم. من با این مادر شوهر چه کنم؟ 

بیخیال شو

زمانی به تکامل میرسی که نسبت به هرحرف وفحش وانتقادی واکنش نشون ندی

اون کارشه روششه بزار تا اخرعمرش غیبت وبدگویی کنه واسه خودت زندگی کن وزندکی شیرین تری واس شوهروبجه هات بساز بیخیال طرز فکر مردم

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالشو بگير جلوش وايستا حرفاتو بزن گور باباش بزا بد گويي كنه اصلا گور باباي حرف مردم من مادر شوهرم مثل واسه شما بود انگار هرچي سكوت ميكردم هارتر ميشد 😡 از وقتي جوابشو ميدم موش شده 😊 تازه خيلي هم شيرين شدم خخخخ

هیچی بهش نگفتم و احترامشو نگه داشتم. اما به جای اینکه خجالت بکشه بدتر میشه بدتر میکنه. خدا لعنتش کنه دلم خیلی شکستس ازش. دلم میخواد ی روز مشو بگیرم جلوی فامیل آبروشو ببرم اما از آبروی خودم میترسم 

2738
خدا لعنتش کنه حالا که طاقت ندارن خیلی بیخود میکنن میرن دختر مردمو میارن والا خونه باباشون هم بهتر می ...

به خدا 6 سال منو میخواستن بابام نمی‌داد میگفت مادرش اخلاق نداره. تا آخر به خاطر خوبی شوهرم قبول کرد. اما از دماغمون درآورد. روانیمون کرد. 

اگر کسی بهت گفت مادر شوهرت غیبتت رکو میکنه لبخند بزن بگو اما من خوبیشو میگم!عیبی نداره،

اینجوری جلو بقیه سکه یه پولش میکنی و حرفاش بی ارزش میشه

کلا ادم حسابش نکن!خطش بزن از زندگیت.

عزیزم مطمعن باش اونایی که خبر میارن همونجوریم خبر میبرن بدشون نمیاد برا خودشون سر گرمی درست کنن بخاط ...

دقیقا من یکبارزه مادرشوهرم گفتم مامان یه جاریم بود گفت وای وای همیشه میشینه غیبتت رو میکنه حالا هی تو بگو مامان من خندیدم گفتم اشکال نداره انگار مادرخودمه چون دقیقا میدونم جاریم راست میگه ولی خودم این حرف زدم که تموم کنه خبرچینی خودش رو همون جاریم که این و گفت اونقدر قربون صدقه مادرشوهرم میرفت تا یه کم دلخور شده بود از مادرشوهرم خبرچینی میکرد

دقیقا من یکبارزه مادرشوهرم گفتم مامان یه جاریم بود گفت وای وای همیشه میشینه غیبتت رو میکنه حالا هی ت ...

اونکه جاریه دلش برا شما نسوخته میخواد اخبار جمع کنه ببره خودشو عزیز کنه زیاد اعتماد نکن زرنگ باش شما حرف بکش

اونکه جاریه دلش برا شما نسوخته میخواد اخبار جمع کنه ببره خودشو عزیز کنه زیاد اعتماد نکن زرنگ باش شما ...

نه از مادرشوهرم عصبانی بودخواست عقده اش رو خالی کنه من هم میدونم که مادرشوهرم غیبتم کرده ولی اصلا حوصله ندارم که هی پیغام وپسغام ببرم