2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یخچال دلم میخواست یخچالمونو بندازم پایین اینقد ازش متنفر بودم

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2731
ماهي و مرغ =شوهر 😂😂😂😂

بعدا ک دخترم دنیا اومد میگف خواهش میکنم برا بچه بعدی ویارت رو من نباشه.یادم میاد چجوری ازش بدم میومد و برای اینکه از دور باشم چکارا میکردم خندم میگیره

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

من از مرغ حالم بهم میخوره از اول حاملگیم تا الان خوبم نشدم هرکی هم مرغ میخوره من بدم‌میاد میگم وووویییی چه جوری میخوره اینو😷😷😷😷

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
توی راه آهن نشسته بودم بغل دستیم به خانواده بودن میخاستن برن مشهد.یه پلاستیک پر از ساندویچ کالباس دس ...

عزيز دلمممممممم چرا يذره بهت ندادن مگه شكمتو نديدن؟ ايكاش ميگفتي يه كوچولو ميگرفتي

2738

شیرینی

هر روز می رفتیم قنادی و شیرینی میخریدم

یه روز با همسرم رفتیم،گفت از کدوم بخرم

نتونستم تصمیم بگیرم، همه رو میخواستم  

خلاصه همسرم به قناد گفت از هر شیرینی که تو مغازه دارید دو تا بزارید  تو جعبه  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

خیار چنبر😂😂😂 دیوانه وار هوسش رو کردم 

یه بارم اینجا ایم خورست ماست رو شنیدم دیگه روااانی شدم تا شب شوهرم به زحمت از یه جا گیر آورد نگاه کردم بو کردم گفتم هوسم رفت خوشم نیومد😂😂😂 

از ویار بد که دیگه نگم😭😭😭

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
بيچاره شوهرتم پس اضافه وزن پيدا كرد 

نه بابا مگه بهش میدادم

خودم میخوردم فقط

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706