2726

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3187104/سیاه-قلم-چهره-تضمینی-بدون-بیعانه?page=1

طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ

عااااااااااااااااااااالی آفرین به این همه هنر،بهتون تبریک میگم،من خواهرم خودش هم نقاشه و هم گرافیست

واقعا کارتون فوق العاده بود

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عااااااااااااااااااااالی آفرین به این همه هنر،بهتون تبریک میگم،من خواهرم خودش هم نقاشه و هم گرافیست ...

ممنونم عزیزم

طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ
2728
خوب منم تهرانم بعد باید عکسو بفرستیم از روش سیاه قلم بزنید یا نه از توی گوشی هم میشه 

نه عزیزم لازم نیست عکسو بفرستی از توی گوشی با واتساپ یا تلگرام برام بفرستید به شماره ام اونجا پیام بدید همه توضیحات رو میدم بهتون