2726

از دکترت بپرس عزیزم.اینجا کسی تخصصی چیزیو نکیدونه ممکنه الکی ی چی بگن یا تجربه ای ک کتفاوت از مشکل شما باشه.بنظرم بادکترت.ن مشورت کنید

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
از دکترت بپرس عزیزم.اینجا کسی تخصصی چیزیو نکیدونه ممکنه الکی ی چی بگن یا تجربه ای ک کتفاوت از مشکل ش ...

خب بالاخره کسایی که هفته های بالاتر هستن شاید تجربشو داشته باشن همیشه که ادم به دکتر دسترسی نداره عزیزگ

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم توی این هفته انقباض داشتم رفتم بیمارستان نوار قلب گرفت معاینه کرد گفت داره رحمت باز میشه ی آمپول پرولوتون زد خوب شدم برو حتما  دکتر

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2728

منم هفته پیش 33  بودم. درد داشتم. و یه شب انقباض شدید. دکترم فقط صدای قلب رو شنید و جای بچه رو دست زد و دیگه معاینه نکرد. گفت همه چیز خوبه. احتمالا فعالیتت زیاد بوده  .حالا شما هم یه مشورت کن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
منم هفته پیش 33  بودم. درد داشتم. و یه شب انقباض شدید. دکترم فقط صدای قلب رو شنید و جای بچه رو ...

نمیدونم شاید بخاطر تکون های زیاد بچس از دیشب یکسره تکون میخوره جابجا میشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
نه ولی دیشب موقع تو خواب شوهرم خورد تو شکمم یهو از اونموقع بچم یسر تکون میخوره

البته بچه جاش تو رحم امنه. ولی برای خیال جمعی خودت برو نشون بده. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰