2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

چجوری شوهراتون میرن تنهایی اگه دل شما تنگ میشه چرا دل اونا تنگ نمیشه؟ یا با هم برید یا از همین جا سلام بدید اگه دلیلی هست که خانوم نمیره باید اقا خودشو توش سهیم کنه 

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
منم حس‌میکردم شوهرم بره زیاد دلتنگ‌نمیشم اخه خیلی غیرتیه مدام زنگ‌میزنه  حالا که رفته تماساش ک ...

اوف شوهر منم همینطوری یه شب مامانش مریض بود به بدبختی فرستادمش شب بره پیشش بمونه تا صبح صدبارزنگ زد.هرجامیره باید منم برم خیلی رومخه 

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
چجوری شوهراتون میرن تنهایی اگه دل شما تنگ میشه چرا دل اونا تنگ نمیشه؟ یا با هم برید یا از همین جا سل ...

خیلی دوست داشت منو ببره اما خوب اونجا شلوغه منم یذره شلم 

ترسید گم شم راستم میگه 

گفت برگردم میبرمت هوایی

۶ ساله میره هر سال همینم با همکارش که متاهله میره اون ولی زنش زیاد دلتنگ نمیشه 

البته شوهرمم همینه دم رفتن گفت ۲ ساله نمیتونم راحت برم دلم پیش تو میمونه همش اضطراب دارم

۲ ساله عقدو نامزدیم

پارسال نامزد بودم 

امسالم عقدم 

ولی قبلش دوست بودیم اینهمه اذیت نمیشدم

نگو اینطوری سرد بود خوبه  بده مگه وابستته

اره زیادیش خوب نیست میرم شهرستان خونه مامانم یع ریززنگ میزنه پیام میده دیرجواب بدم میگه دوستم نداری گوشیم خاموش میکنم زنگ میزنه داداشم عروسمون میگه گوشی بدین به رویا 😭😭بعد حرف میزنه عشقولانه میگه....مامانم میگه شمامثل دوران نامزدین چرا.هشت سال ازدواج کردیمااااا ول کن نی تا ساعت سه شب پیام میده

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706