1464
1459

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم 

همش پیاماشو میخونم گریم میگیره😭

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی ،عشق محمد بس است و آل محمد.....اللهم صل علی محمد و آل محمد    💖      ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹   معاویه گوسفندان مردم را میدزدید ،فحشش را به علی(ع)میدادند ،همان ها که اشعری را برگزیدند ....
1475

شوهر من ۱۰ روزه رفته تا بعد اربعین هم نمیاد،من موندم با دو تا بچه ی کوچیک و یه نی نی تو راهی...

همش سعی میکنم سرمو بند کنم ولی سخته

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1447
خیلی بده همش میخام بگم‌مثلا سر کاره ولی نمیتونم سرگرم شم

روزا بهتره من شبا حالم خیلی بد میشه

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی ،عشق محمد بس است و آل محمد.....اللهم صل علی محمد و آل محمد    💖      ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹   معاویه گوسفندان مردم را میدزدید ،فحشش را به علی(ع)میدادند ،همان ها که اشعری را برگزیدند ....
منم حس‌میکردم شوهرم بره زیاد دلتنگ‌نمیشم اخه خیلی غیرتیه مدام زنگ‌میزنه  حالا که رفته تماساش ک ...

اوف شوهر منم همینطوری یه شب مامانش مریض بود به بدبختی فرستادمش شب بره پیشش بمونه تا صبح صدبارزنگ زد.هرجامیره باید منم برم خیلی رومخه 

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁🍀
چجوری شوهراتون میرن تنهایی اگه دل شما تنگ میشه چرا دل اونا تنگ نمیشه؟ یا با هم برید یا از همین جا سل ...

خیلی دوست داشت منو ببره اما خوب اونجا شلوغه منم یذره شلم 

ترسید گم شم راستم میگه 

گفت برگردم میبرمت هوایی

۶ ساله میره هر سال همینم با همکارش که متاهله میره اون ولی زنش زیاد دلتنگ نمیشه 

البته شوهرمم همینه دم رفتن گفت ۲ ساله نمیتونم راحت برم دلم پیش تو میمونه همش اضطراب دارم

۲ ساله عقدو نامزدیم

پارسال نامزد بودم 

امسالم عقدم 

ولی قبلش دوست بودیم اینهمه اذیت نمیشدم

نگو اینطوری سرد بود خوبه  بده مگه وابستته

اره زیادیش خوب نیست میرم شهرستان خونه مامانم یع ریززنگ میزنه پیام میده دیرجواب بدم میگه دوستم نداری گوشیم خاموش میکنم زنگ میزنه داداشم عروسمون میگه گوشی بدین به رویا 😭😭بعد حرف میزنه عشقولانه میگه....مامانم میگه شمامثل دوران نامزدین چرا.هشت سال ازدواج کردیمااااا ول کن نی تا ساعت سه شب پیام میده

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁🍀
1474
اره زیادیش خوب نیست میرم شهرستان خونه مامانم یع ریززنگ میزنه پیام میده دیرجواب بدم میگه دوستم نداری ...

خیلی هم خوبه

قدر شوهرت رو بدون

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
1450