2726

انشالله بچه به سلامت بدنیا بیاد

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش اصلا من 35هفته بستری شدم پره اکلمپسی بودم داشتم کلافه میشدم دکترم گفت بیا 37هفتت تموم شد سزارینت کنم 36هفته بودم کیسه آبم پاره شد زایمان کردم بچه کاملا سالمه شکر خدا بعد زایمان راحت میشی الانم بهت رژیم میدن چند روزه آمپول برای ریه بچه ام میزنن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728

حتما هواست باشه امپول ریه بهت بزنن خودت بزبون بیار به دکترت بگو حتما بیمارستانی باشی که دستگاه داشته باشه برای بچه ، نمیخوام نگرانت کنم ولی خودت احتیاطارو انجام بده بعضی پزشکان بی مسئولیتن

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 

عزیزم ان شالله سالم بیاد بغلت 

اون امپوله هم ایرانیش اومده خدارو شکر کمبودم نیست دیگه!اخه قبلا کم بود از این امپول و گرووون اگر.مایع ریه بچه تشکیل نشه میزنن براش استرس نداشته باش دعا کن این چند ساعتو 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

من هردوتادو۳۷تمام بدنیااوردم یعنی خیلی فرقی بامال شماندلشت 

اگ دختره ک خیالت راحت ریه ش زودترمیرسه ا پسر

ولی محض اختیاط امپول ریه روبهت میزنن برامن زدن هیچکدوم اربچه هاتودستگاه نرفتن 

خیالت راحت باشه 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم ان شالله سالم بیاد بغلت  اون امپوله هم ایرانیش اومده خدارو شکر کمبودم نیست دیگه!اخه قبلا ...

آمپول ریه رو چند ساعت ب زایمان مونده میشه زد؟

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

مطمءن باش نی نی خوبه خوبه من ۲۹هفته زایمان کردم اماامپول ریه زدن قبلش زیاداکسیژن نگرفت شماکه دیگه الان نی نی کامله بالا۳۲هفته ریه کامله

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 
2706