2410
2553
عنوان

ماه آخرا در چ حالید

117 بازدید | 24 پست

من رو ب قبله ام از شدت درد لگن و پا و استخوان

اگه نظری دادم ک ب کارت اومد یا راهنماییم ب دردت خورد برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ی صلوات بفرست ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالتون دیگه اخراشه😍

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2456
خوشبحالتون دیگه اخراشه😍

آخراش خیلی سخته من دارم تسلیم میشم

اگه نظری دادم ک ب کارت اومد یا راهنماییم ب دردت خورد برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم ی صلوات بفرست ممنونم
2714

دارم ميميرم از دردا و انقباضات و كسالتو خوابالوذگي😢😢😢

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
ماه ششم هستم در حال انفجار خدا به دادم برسه تو ماه اخر.همین الان شمزدم با شش تا بالش میخابم

😂😂😂😂من ۴تا

آخراش خیلی سخته من دارم تسلیم میشم

خدا کنه واسه منم زود بگذره خیلی ذوق دارم بخدا😍

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
خوشبحالتون من هنوز ماه ۴ ام

بزار برسی ب ما تا معنی خوشحالی رو درک کنی

2706