1464
1411

مهدین

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475

دریا

خب خب خب باید بگم از تاریخ ..... ۱۱..... آذر منم وارد بامداد خمار شدم وزن اولیه ۶۰ 🥉♦️ هدف اول ۵۵🥈وزن هدف ۵۰🏅🏆میخ تا عید یه شکم خیلیییی تختتت و سسکی طور داشته باشم  اوووم اره 🤦‍♀️😁😁😁  باشد ک رستگار شوم بلهههه            یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
1485
1396

تيارا   ادريانا   ارتميس   سيلوانا    مانيا    

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نينيم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️❤️داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1508