1507

مهدین

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

1517

دریا

خب خب خب باید بگم از تاریخ ..... ۱۱..... آذر منم وارد بامداد خمار شدم وزن اولیه ۶۰ 🥉♦️ هدف اول ۵۵🥈وزن هدف ۵۰🏅🏆میخ تا عید یه شکم خیلیییی تختتت و سسکی طور داشته باشم  اوووم اره 🤦‍♀️😁😁😁  باشد ک رستگار شوم بلهههه            یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
1432
1396

تيارا   ادريانا   ارتميس   سيلوانا    مانيا    

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نينيم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️❤️داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1514