2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متاسفانه همچین چیزی بدم ولی گردن نگرفت گف مال دوستمه گوشیمو دادم دست دوستم

بارها خیانت دیدم امشب بعد مدتی دوباره ی خط مخفی و شماره و عگسا لختی ی دخترو دیدم  ارزوی مرگ میکنم

توچرا آرزوی مرگ کنی؟ مرگ ارزانی اون بی شرفا که لایق مرگ هم نیستن

چرا ی زن یا دختر باید عکس همه جاشو بده ب ی مرد متاهل ک پولدارم نیست زنشم خیلی ازش زیادتره.تازه دختره هم بخدا از من خیلی کمتره .من خیلی کوچیک و خورد شدم

2738

چرا میبخشی که جرات پیدا کنه تکرار کنه بار اول بخشیدی پررو میشه دیگه ترس از سرش میفته میگه یکی دو روز قهر میکنه دوباره اشتی میکنه.در ضمن همه مردا وقتی لو برن به طرز عجیب و تابلویی انکار میکنن 

چرا میبخشی که جرات پیدا کنه تکرار کنه بار اول بخشیدی پررو میشه دیگه ترس از سرش میفته میگه یکی دو روز ...

چون با مخالف همه ازدواج کردم مجبور بودم بسازم پدرم حمایت نمیکنه و طلاق رو ننگ میدونه صدهابار اینجوری شکستم خدا ازش نگذره

چون با مخالف همه ازدواج کردم مجبور بودم بسازم پدرم حمایت نمیکنه و طلاق رو ننگ میدونه صدهابار اینجوری ...

عزیزم من به طلاق تشویقت نمیکنم ولی اگر خودت نمیخوای ادامه بدی برو درخواست بده چرا باید پای اشتباهت بمونی بقیه مخالف طلاق هستن که هستن زندگی خودته تو داری عذاب میبینی نه بقیه.حتی اگه با مخالفت بقیه ازدواج کردی الان فهمیدی اشتباه بوده و نمیخوای ادامه بدی قرار نیست چون با بقیه مخالف بودن تا اخر عمر ساکت بمونی که یه وقت بقیه سرزنشت نکنن 

عزیزم من به طلاق تشویقت نمیکنم ولی اگر خودت نمیخوای ادامه بدی برو درخواست بده چرا باید پای اشتباهت ب ...

ممنون ک بودی دعا کن خدا خودش نجاتم بده و راحتم کنه از این جهنم ب هر طریق ک خودش میدونه باید جدی تصمیم بگیرم شبت بخیر عزیزم