2737
2734
عنوان

خیانت

225 بازدید | 19 پست

خیلی ناراحتم قلبن درده ۷ساب و خورده ای و باعقد ۸ساله ازدواح کردم با عجبازی همون اول گقتن اگر خواستمش پشتم نیستن تا قبل عقد خیلی اخلاث خوبی داشت بزور و کلی واسطع فامیلاش عقدکردیم بعد از عقد فهمیدم اینا خیلی بدن گفتم میخام جداشم بابام نذاشت ازدواج کردم تاحالا بارها خیانت دیدم قول داده ک خوبشع و بعد دوبارع مچشو گرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حس خیلی قوی دارم دیشب گفتم تو خاعنی قلبم صاف نمیشه امشب گوشیش گرفتم عمدا گشتم اخه همیشه تماس و پیامهاشو پاک میکنه رفتم تو واتساپ تو قسمت بلاک شده ها ی شماره ناشناس بلاک کرده بود ک شماره س دختره بود بعد چندتا عکس مخفی شده تو فایل شخصیش دیدم ک دختره همش لخت بود و عکس گرفتع بود همش از ی نفر بعد گفتم کیه گفت من نمیشناسم دستم خورده و اون عکسا هم تو تلگرام الکی اومده اما دروغ گفت رفتم تو ماشینش نگاه کنم حسم گ۴ت برم پشت سرم اومد ی سیم کارت مسدود بود ک از طریق اپ ک شارژ گرفته بود فهمیدم شماره اون خطه حتی خطم میگه نمیدونم چطور اونجا بوده و مال من نیست.برا اون شماره واتساپم تو اپ شارژ فرستاده نمیدونم چیکار کنم ارزوی مرگ دارم

ببخشید حالم خوب نبود بد تایپ کردم.من بخدا از همه نظر خیلی سرترم همه بابت اختلاف ظاهری و شهر غریب مخالف بودن تحصیلات بالاتر دارم فرهنگ بالاتر همه تعریف زیباییمو مسدن و تعجب میکنن از اینکه زن ی ادم اینجوری هستم نمیدونم چیکار کنم ارزوی مرگ دارم 

2738

اگه توانایی مالی داری میتونی مستقل زندگی کنی جدا شو ، اما اگه میخوای بری خونه بابات هر بار حرف بشنوی تازه همش سرکوفتت بزنن همش مراقبت باشند دستو پات بسته بشه به نظرم جدا نشو ، خودت بهتر میدونی چکار کنی

2706