2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبخت‌ترین بودم اگه خونه پدری داشتم جایی ک وقتی دلم گرفت برم سرمو بزارم رو شونه های مامانم زار زار گریه کنم ولی حیف.... بازم خداروشکر ک بهترین شوهر رو دارم... کسی ک میتونم جلوش بی ریا درد ودل کنم و حتی مثل امشب پیشش بغضم بترکه و اونم مثل همیشه با حرفهاش آرومم کنه.... آخ ک چقد بده نبودن پدرومادرت بشه ی بغض سنگین تو گلوت😢

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2456
اینا ک حل شدنیه عزیزم

ده ساله درگیرم واقعا درمونده شدم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

اگه به 5سال قبل برمیگشتم 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2714
رنگه چشمام ابی مایل به سبز بود

😂 بیا من بهت بدم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
اگر دو هفته ديگه سزارين نداشتم و فقط ميخابيدم پاميشدم بدون درد ني ني خوشكلم كنارم بود😞😞

اخی عزیزم منم از زایمان میترسم ایشالا بسلامتی زایمان کنی

😍سلامتی فندقم صلواااات😍

اگه شوهرم با ایمان بود نماز خون بود هم عقیده بودیم...

یه دنیا فاصله هست بین عقایدمون...

هردو عوض شدیم ولی در خلاف جهت هم 

کاش یکی بود جهت ما

حاضرم با نصف در آمد الانمون سر کنم ولی شوهرم با ایمان بشه مسلمان شه شیعه بشه...

هیییییی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706