1464
1482

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

اگه سلامتی بدن داشتم و اخلاقای بدمو درست میکردم خوشبخت بودم اگه لاغر بودم خوشبخت بودم اگه انسان بودم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
1473

اگه کسایی که دوستشون دارم همیشه کنارم باشن ،خوشبخت ترینم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم تا عید مانکن بشم 😍                                شروع 98/6/22                                                   وزن فعلی =74                                                        وزن هدف تا عید62                                                  {{باردار نیستم تیکر هدف هست}}                        
1334

خوشبخت‌ترین بودم اگه خونه پدری داشتم جایی ک وقتی دلم گرفت برم سرمو بزارم رو شونه های مامانم زار زار گریه کنم ولی حیف.... بازم خداروشکر ک بهترین شوهر رو دارم... کسی ک میتونم جلوش بی ریا درد ودل کنم و حتی مثل امشب پیشش بغضم بترکه و اونم مثل همیشه با حرفهاش آرومم کنه.... آخ ک چقد بده نبودن پدرومادرت بشه ی بغض سنگین تو گلوت😢

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗
اینا ک حل شدنیه عزیزم

ده ساله درگیرم واقعا درمونده شدم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
1396

اگه به 5سال قبل برمیگشتم 

گفتم:خدایاازهمه دلگیرم گفت:حتی من؟                      گفتم:خدایادلم راربودندگفت:پیش ازمن؟                       گفتم:خدایاچقدردوری گفت:تویامن؟                             گفتم:خدایاتنهاترینم گفت:پس من؟                             گفتم:خدایاکمک خواستم گفت:غیرازمن؟                       گفتم:خدایادوستت دارم گفت:بیش ازمن؟                    گفتم:خدایااینقدرنگومن گفت: من توام،تومن ،،،
1508