2737
2734

حس وحالتون چطور بوده؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره خونه خودمون موندم.با یه بچه چهارساله وسردومی هم باردار بودم

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

مامانم نمیزاره خونه خودم بمونم 

شوهرم معمولا هر دو ماه یک بار نیست

خیلی سختمه اذیت میشم اصلا عادت نمیکنم همش گریه میکنم

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم

تا یکسال اول ازدواجم اینجوری بود  خونه مادرشوهرم میموندم چون شوهرم کارش تو شهرای مختلفه...بعدش نتونستم تحمل کنم  شوهرم منو اورد پیش خودش 😊راحت شدم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بعله همین الان اخه رفته کربلا

از دیشب تا حالاکه تاپیک عجیبترین اتفاقو خوندم میترسم ولی اگه ترس نباشه خیلی خوبه جز دلتنگی بقیه چیزهاش عالیه

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
2738

شوهر منم فردا میره اولین باره که میخوام بدون اون خونه تنها بخوابم 

اصلا خوابم نمیبره

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
شوهر منم فردا میره اولین باره که میخوام بدون اون خونه تنها بخوابم  اصلا خوابم نمیبره

میره کربلا؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
همين الان يهويي شوهرم رفته كربلا با دوستاش منو بچه هام خونه مونديم بخاطر دانشگاه خودم & ...

عزیزم بسلامت برگردن انشاالله

ولی همسر من کارش چند ماهی طول میکشه 

بعله همین الان اخه رفته کربلا از دیشب تا حالاکه تاپیک عجیبترین اتفاقو خوندم میترسم ولی اگه ترس نباش ...

واي چه تفاهمي داريم ما باهم

منم امروز اون تاپيك رو خوندم الان كل لامپ هاي خونه روشن و خودمو سرگرم كردم 

كه فقط يادم نياد اون چيزا رو

میره کربلا؟

نه عزیزم کاش آقا میطلبید که بره

برای گرفتن مدرکش مجبوره بره یه شهر دیگه ماهم اینجا غریبیم منو دختر۳ سالم

شوهر من از پنجشبه رفته کربلا من خونه مامانمم له له میزدم زودتر بره منم بیام پیش مامانمینا😂😂😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706