2733
2734

سلام به همه خانوما من باردارم9 هفتمه  ولی خوب از روز اولی ک فهمیدم باردارم هیچ حالت تهوع و سرگیجه و هیچ چیزی هیچ علائمی از بارداری رو ندارم بعضی وقتا از این موضوع خوشحالم و بعضی مواقع ناراحت چون تاحالا هرکسیو دیدم حداقل از یه غذایی بدش اومده یا حداقل چند مرتبه ای حالش بد شده میخوام ببینم کسی تاحالا اینجوری بوده؟ ویه چیز دیگه این که میگن ویار یه جورایی به جنسیت ربط داره چقدر درسته شما ها چجوری بود ویارتون و نی نی تون چی بود

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واسه بد اومدن یا خوش اومدن از چیزی زوده یه کم بعضیا هم کلا راحتن و اصلا ویار ندارن واقعا خوشبحالت

مگه از کی شروع میشه اخه بعضیا اولین علامت بارداری شون حالت تهوعه

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍

من رو پسرم اینطور بودم ‌اصلا حالت تهوع وویار نداشتم 

بعد ب همسرم میگفتم کاش منم مثل فیلما عوق بزنم نازموبکشی.الان  ک هفته ۸بارداری م ب غلط کردن افتادم.اصلا نگران نباش طبیعه 

منم طول دوران بارداري حالم خوب بود فقط هفته هاي اول اونم به مدت يك هفته حالت تهوع داشتم و از غذا بدم ميومد

خيلي ليموشيرين و گردو و شير و خرما و تخم مرغ اب پز خوردم

ني نيم دختر شد

يك دختر دارم شاه نداره  

ابتدا تبریک.من از هفته 8تهوع و ویار شدیدم شروع شد.خییییلییی بد بود حالم.ولی خواهرشوهرم اصلا تهوع و اینا نداشت سر بارداریاش

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2706