2737
2734
عنوان

بوتاکس قبل بارداری

792 بازدید | 12 پست

دوستان من میخوام اقدام کنم واسه بارداری، ولی دوست دارم الان بوتاکس کنم چون میدونم بعد نمیتونم چندجا خوندم نوشته بود نباید تا سه ماه قبل بارداری بوتاکس کرد ولی من خیلی پیشونیم خط افتاده قبلا البته بوتاکس کردم ولی رفته دیگه و الان نیاز داره که بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حالا بوتاکس کردن رو میشه یه زمان دیگه انجام داد ولی اگر برای نی نی خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد همش عذاب وجدان خواهی داشت و هیچی نمیتونه جبرانش کنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🙏❤
عزیزم حالا بوتاکس کردن رو میشه یه زمان دیگه انجام داد ولی اگر برای نی نی خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد ...

اخه دکترا میگن هنوز ثابت نشده که ضرری داره یا نه فقط گفتن بهتره انجام نشه ، حتی یه دکتر گفت اگه بار دار باشی و ندونی و بزنی نگران نباشید باعث سقط نمیشه ولی حالا باز دارم پرس و جو میکنم

اخه دکترا میگن هنوز ثابت نشده که ضرری داره یا نه فقط گفتن بهتره انجام نشه ، حتی یه دکتر گفت اگه بار ...

عزیزم شما ک میکی قبلا زدی میشه بپرسم بوتاکس میتونه ابروهارو یکم ببره بالاتر

2738
عزیزم شما ک میکی قبلا زدی میشه بپرسم بوتاکس میتونه ابروهارو یکم ببره بالاتر

اره خیلی خوب میشه البته به شرطی که دکترت خوب باشه و زیاد برات نزنه که خییلی ابروهات بره بالا و اخمو بشی

اره خیلی خوب میشه البته به شرطی که دکترت خوب باشه و زیاد برات نزنه که خییلی ابروهات بره بالا و اخمو ...

چه خوب 

دوستم یه سوال دیگه 😓شرمنده

بوتاکس تاچندماه دووم داره؟بعدش برمیگرده عین حالت قبل؟راسته ک میگن چن بار ک بزنی دیگه پوست چروک نمیشه چون عضله فلج میشه؟

اخه دکترا میگن هنوز ثابت نشده که ضرری داره یا نه فقط گفتن بهتره انجام نشه ، حتی یه دکتر گفت اگه بار ...

میدونم گلم ولی الان علت خیلی از بیماری ها هم صد در صد مشخص نیست ولی ما که میفهمیم رعایت میکنیم کلا احتیاط شرط عقله

ولی بازم هرجوری خودت صلاح میدونی گلم😊😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🙏❤
چه خوب  دوستم یه سوال دیگه 😓شرمنده بوتاکس تاچندماه دووم داره؟بعدش برمیگرده عین حالت قبل؟راست ...

بستگی به مواد و پوستت داره تا ۳ ماه که قشنگ میمونه از سه ماه به بعد کم کم اثرش میره ، ببین کلا که اینجوری نیست که بعد چن بار دیگه فکر کنی چروک نمیشه به هر حال جلوی چروک شدن رو که نمیشه گرفت ولی ممکنه کمتر و دیرتر چروک بشه صورتت