2733
2734
عنوان

چجوری خانواده شوهرتان رو مجاب کردید که هرچیزی به بچتون ندن بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خاهرزادم تو بچگی بهش بستنی و کاکائو میدادم . نه تنها که چیزیش نشد ببکه الان به شدت عاشق این دوتا ...

همین دیگه بچه به اون مژه عادت میکنه اصلا چیز خوبی نیست اخه 

خدا خیرت بده من به بچه هام نوشابه میدادم حالا مادر شوهرم اصرار که چرا نمیدی بچهمیبینه بقیه میخورن دلش میخواد منم که انگار بوق هیچی دیگه الان بچه هام نوشابه خورن چه جورم

2738

نمیدونم چجوری

فقط اینو بگم بچم تازه شش ماهش تموم شده بود و تازه شروع کردم غذای کمکی بهش بدم

مادرشوعرم برد تو اون اتاق بهش قیمه و سیب زمینی سرخ کرده و گوشت خورشت داده بود

یه دلدردی بچه م کرد

ی گریه ای میکرد ک سابقه نداشت.

البته گلاب ب روتون این چیزارم بعدا از مدفوعش فهمیدم بهش داده

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊

منم‌ تا جایی که امکان داشت متوجه شون کردم که چایی ندن ولی به پدر شوهرم نمیتونم‌چیزی بگم با قاشق خودش به بچه غذا میده مادرشوهرم که تا بجه رو میبینه میگه بچه گشنشه میگه بهش غذا نمیدی... کلا نصف اعصابم رفت سر اینجیزا

هنوز بچه ندارم، رک گفتم بدم میاد تو تربیت و تغذیه بچم کسی دخالت کنه، کسی حق نداره تو تغذیه و تربیت ب ...

خب  وقتی پیش بچه نباشی چی؟ بلاخره پیش میاد....اخه دیدم...حتی یبار غذا نذری دادن بچه ۸ ماهه😐

به این فکر میکنم که اونا نمیخوان بچمو بکشن 😕😕😕 و چیزی نمیگم .دوس ندارم بچمو سوسول بار بیارم

👌👌😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ای خداااا درگیری ذهنی اینده منه این موضوع،ببین همه چیز بستگی ب شعور طرفت داره وقتی خودش متوجه نیست تو خودتم بکشی متوجه نمیشه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706