2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من با تشخیص دکترم سزارین شدم اصلا دکترم خودش گفت طبیعی که نمیخای ؟😂

نه اخه من میخوام بیمارستان دولتی زایمان کنم قبلا ی جراحی تو مجاری ادراریم داشتم میترسم تایید نکنن

من بچم بريچ بود تا هفته ٣٨

اشخيص سزارين دادن

البته خودمم طبيعي نميخواستم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

من دخترم مدفوع کرد سزارین اورژانسی شدم. 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738
چرا

برای من خیلی بد بود البته شب قبلش بدتر چه استرسی که تا صبح نکشیدم رو تخت بیمارستان و شنیدن ناله های سزارینی ها. فرداشم که خودم مینالیدم از درد .متنفرم از بیمارستان و دکتر و سزارین و درد

2706