2410
2553
عنوان

چجوری تحملم رو بالا ببرم؟

233 بازدید | 20 پست

سلام .من توی خوابگاه زندگی میکنم و آدمایی اینجا هستند با رفتار های مختلف ک من از این نظر مشکلی با هیچ کس ندارم ولی بعضیاشون واقعا با رفتاراشون یا حرفایی ک یهویی میزنن دل آدمو میشکونن و اعصابمو ب هم میریزن در حالیکه من واقعا همیشه سرم ب کار خودمه.الان چیکار  کنم ک بی تفاوت باشم نسبت ب اینجور آدما؟

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴

دانشجویی؟

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
دنیا رو به کتفت بگیر باور کن جواب میده

واقعنی؟نمیتونم انگار.وقتی یه حرفی بم بزنن گر میگیرم و داغ میکنه کله م .ینی تا جواب ندم دلم آروم نمی گیره.:(

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴

منم یروزایی مثه تو بودم .و این روزا رو گذروندم‌ ‌الان پنج سال ازونموقع ها میگذرع. و اون عادمای مزخرفو دیگه تا آخر عمرم نخواهم دید. و الان با خودم میگم چقد بخاطر آدمای گذرا خودمو ناراحت کردم. و م ی گم ک ون لقشون. ارزششو نداشتن. 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
2706