2737
2734

من تو شهریور یه بار ۲۰ شهریور و ۲۵ شهریور رابطه داشتم با همسرم . الان باردارم. آخرین پریودم ۵ شهریور بود. امروز رفتم سنو . ۷ هفته و سه روز رو نشون داد و ساک بارداری ۲۵ میل بدون جنین بود. چرا سن بارداریمو زیاد نشون میده.پنجشنبه هم بتام ۲۲۶۰۰ بود.یه بار هم تو اردیبهشت سابقه بارداری پوچ داشتم.خواهشا اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا کنه بچه باشه چون همسایه ماهم همینطوری بود تا ۶ماهگی بهش میگفتن بارداری بد بچه نیست میشد

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2738
چرا تاریخ های نزدیکی تو میگی اینقد دقیق

عزیزم میگم چون تعداد هفتمو سنو خیلی بیشتر گفته . واقعا عصابم خورده.چون جنین دیده نشده. نمیدونم دنبال چی هستید من دارم سوال میپرسم راهنمایی کنید بعد خیلیا میگن چرا تاریخ دقیق میگی واقعا متاسفم

احتمالا ساکت بزرگ بوده  ولی شما ۶ هفته و ۴ روزته و بنظرم زود رفتی  کیسه زردم ندید؟؟

نه ندیده. خیلی حالم بده آخه میگن ساک ۲۵ میل باشه و جنین دیده نشه بارداری پوچ

عزیزم میگم چون تعداد هفتمو سنو خیلی بیشتر گفته . واقعا عصابم خورده.چون جنین دیده نشده. نمیدونم دنبال ...

عزیزم نگرانیتو درک میکنم بعضیا فقط دنبال حاشیه ان😏😏

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
2706