2726

مجرد که بودم همیشه وقتی می رفتم داروخانه می دیدم یه استند پر از جعبه اونجا هست که روش عکس میوه های مختلفه ولی هیچ وقت بهشون توجه نمی کردم یه روز رفته بودم داروخانه برعکس اون روز شلوغم بود همین طور منتظر ایستاده بودم به سرم زد یه دونه ازون بسته ها هم بخرم حالا من دم در تقریبا ایستاده بودم از همونجا بلند گفتم ببخشید آقا این آدامسا چند ؟ دیدم نگام کرد محلم نذاشت پیش خودم گفتم حتما متوجه نشده دوتا پسر خنگول هم رو صندلی نشسته بودن روده بر شده بودن از خنده گفتم اه اه چه بی شخصیت حالا من یه چیزی گفتم دکتر متوجه نشد باید اینجوری منو مسخره کنید ؟ اومدم مثلا روی اینا رو کم کنم بلند تر گفتم آقا این آدامس توت فرنگیا چند بازم یارو دکتره جوابمو نداد بار سوم دید نخیر من کوتاه نمیام از همون ته داروخانه داد زد خانننننممممم اینا کاندومه کاندووووووم . منو می گی نفهمیدم چطور فرار کنم می خوردم تو در و دیوار اون دو تا که رو زمین پخش شده بودن 😅 از نگاه چند نفر قشنگ متوجه شدم چقدر خریدارانه بهم نگاه می کردن حتما پیش خودشون می گفتن این کیس ازدواجه ، معاینه اینا هم لازم نداره بدبخت بعد ۲۵ سال هنوز کاندوم از نزدیک ندیده 😆 برای شوهرم تعریف کردم هنوز که هنوزه میرم داروخانه می گه بانو یکی دو تا بسته آدامسم برای ما بگیر 😁

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخ 

رفتم داروخونه گفتم قرص برا ابریزش بینی و سردرد و گلو درد بده 

گفت همش تو یه قرص جا نمیشه 🙈🙄😊

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2728

رفه بودیم مشهد گفتن رهبر اومده حرم و بستن مادربزرگم گفت رهبر مرد یا زن؟😁

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
خخ  رفتم داروخونه گفتم قرص برا ابریزش بینی و سردرد و گلو درد بده  گفت همش تو یه قرص جا ن ...

راست گفته خوب 😅

بچه بودم هی زنگ میزدم قلم چی میگفتم ببخشید شمااونجا چکارمیکنید😆 هی میگفت کوچولو مااینجاکاربدی نمیک ...

😅😅😅😅حالا چرا قلم چی ؟ 😁

یه بار صبح بود داشتم میرفتم یه جایی😐 زیاد وقت نشد تو آیینه مقنعمو صاف و صوف کنم😐 خلاصه به سومین ماشینی که شیشش تمیز بود رسیدم و شروع کردم مغنعمو صاف کردن😐 و مژه هامو فر میکردم😐 و تو دماغمو نگاه میکردم گیگیلی توش نباشه😐

یهو کارم تموم شد دیدم یه مرده اینجوری   داره تو ماشین نگام میکنم به قران قسم لبخند میزد و تکون نمیخورد من بفهمم این نکبت اون توعه  

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
بچه بودم هی زنگ میزدم قلم چی میگفتم ببخشید شمااونجا چکارمیکنید😆 هی میگفت کوچولو مااینجاکاربدی نمیک ...

یه بارم من بچه بودم زنگ زدم ۱۱۰ گفتم داداشم منو اذیت میکنه😁😁😁مامانم هی میگفت بگو😅

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706