2726
عنوان

کسایی که تجربه عشق یک طرفه داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 21 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چجوریه 

انگار خدا اونو از رو آرزوهای من خلق کرده حتی شغل باباش و شغل مادرش همون یه که از بچگی آرزو میکردم شغل خودش قیافه اش اندامش اخلاقش لبخنداش یه سال بیشتر نیس می شناسمش ولی از در که اومد تو انقدر آشنا بود برام انگار که باهاش زندگی کردم

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
لوله فاضلاب حمام بومیده چیکنم بشدت راهکاردارید بجزتاید واب راه چاره چیه خیلی رومخه

جوهر نمک بریز

2728
انگار خدا اونو از رو آرزوهای من خلق کرده حتی شغل باباش و شغل مادرش همون یه که از بچگی آرزو میکردم شغ ...

اگه قسمتت باشه ک یروز بجایی به نحوی واقعا مال خودت میشه ۶دانگ ولی خوب اگه ی درصد احتمال همچین چیزی نیس بهتره سعی کنی بهشاکمترببینی وفک نکنی تا راحتتر زندگی کنی 

اگه قسمتت باشه ک یروز بجایی به نحوی واقعا مال خودت میشه ۶دانگ ولی خوب اگه ی درصد احتمال همچین چیزی ن ...

آخه اونم با عشق و شیطنت خاصی نگام میکرد ولی هیچی نمیگفت

آخه اونم با عشق و شیطنت خاصی نگام میکرد ولی هیچی نمیگفت

شایدم حست نصبت بهش اشتباه میکنه چون همه اون خصوصیاتی ک میخواستی روتقریبا داشت بخاطر همین یکم ب رفتارش عشقولانه نگاه می‌کنی امیدوارم هرچی ب صلاحته پیش بیاداخه تجربه ای ندارم نمیتونم راهنمایی کنم شرمنده