2737
2734
عنوان

امشب میخوام یه چیزایی بگم..

932 بازدید | 45 پست

دوتا  تاپیک  دیدم با  عنوان با شوهرم قهر کردم..رفتم خونه بابام..دو هفتس قهرم..یه ماهه فلان شده..

من دلم میگیره وقتی تاپیک هایی اینجوری میبینم..

حیفم میاد..چرا زندگی هاتون رو خراب میکنین؟

چرا به جای نق زدن.. جواب پس دادن..بی ادبی کردن رو خودتون کار نمیکنید؟من مشکل اکثر خانوم ها رو از حاضر جوابی و  لحن تند و داد زدن میدونم...

چرا یکم صبوری نمیکنید؟

چرا یکم ملایمت نمیکنید؟

برا اکثر خانوم ها چشم گفتن سخته...

مگ یه روزی ارزویی اینو نداشتین ک ازدواج کنین؟خانوم خونش بشین؟پس حالا چرا الان خسته شدی؟چرا چشم گفتن برات سخته؟

اگ بگی چشم همسرم چ اتفاقی میفته؟

اگ میخوای همسرت تغییر کنه

خودت تغییر کن

اگ میخوای ملکه همسرت بشی

همسرت رو در حد  پاددشاه ببین..

همه اینا حرف نیس..

قابل انجامه...

همه دعوا دارن همه  گاهی وقتا کم میارن..

ولی ب خودت استراحت بده از نو شروع کن..

تو میتونی..

کم نیار

افسرده نشو

روحیت رو نباز

دل خودت رو خودت شارژ کن...

یه خانوم شاد باش.

اونقد ک این شادیت  رنگ و رو بده ب زندگیت

اینا خیال نیس رویت نیس

میتونی به واقعیت تبدیل کنی دسته خودت هس..

از الان بسم الله.

دقیقا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی یه وقتی مردت به یه جایی میرسوندت که دلت نمیخواد بهش چشم بگی. دوس داری جوابشو بدی دلت خنک شه اونم بفهمه دنیا دست کیه بفهمه اگه جوابشو نمیدادی روی شعورت بوده نه خوبی اون و نفهمی تو

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2728

البته همیشه زندگی با این فرمولها پیش نمیره

خیلی پیچیده تره

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2738
میدونی یه وقتی مردت به یه جایی میرسوندت که دلت نمیخواد بهش چشم بگی. دوس داری جوابشو بدی دلت خنک شه ا ...

باور کن من وقتایی ک سکوت کردم. بهتر نتیجه دیدم.

سکوت سخته 

چشم گفتن سخته.

ولی  معجزه ای هس ک درش بعدا مشخص میشه

چون حرف همسرت رو گوش کردی

خدا هم ب حرفای تو گوش میده...

لازم نیس حتما جواب پس بدیم.

ولی آروم کنین همسرتون رو تو اون شرایط

بعدا حرف دلتون رو وقتی بغلش هستی بزن

بگو تو خیلی خوبی...دلم میخواست مثلا این کارو هم انجام بدی...

این اثر گذاره نه جنگ و دعوا...

2706