2410
2553
عنوان

پستونک برای نوزاد

170 بازدید | 19 پست

مامانا دختر من دوازده روزشه وقتی دل پیچه داره خیلی شیرمیخوره به من فشار میاره گرسنه نیس ولی چون جایش درد میکنه میچسبه به من.عادتش بدم به پستونک؟؟ضرری داره؟بعدا گرفتنش سخت میشه؟لطفا تجربه هاتونو بگید

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

من بچمو از سه روزگی دادم منتها نه زیاد.فقط موقع خواب دادمش الانم فقط وقتی میخواد بخوابه میخوادش یا اینکه گرسنه باشه تا آماده شم برا شیر دادن پستونکشو میدم بقیه وقتا نمیخواد خیلی وابستش نکردم

خواهش میکنم نده . من دادم درسته خیلی واسم خوب بود ولی باعث شد کمتر شیر بخواد اخرشم سینمو تو بیداری نخورد.  همه میگفتن از رفلاکس بود ولی من میدونم از پستونک بود.  

مینا قری هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که هم به دخترم دادم هم الان به پسرم، ولی 4 ماهگی دخترم رو گرفتم، الانم اگر خیلی بی تاب باشه و خوابش نمره و شیر نخواد میزارم دهنش

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2720

من ترجیح دادم دخترم بهم فشار بیاره تا پستونک بدم بهش به هیچ وجه موافق پستونک نیستم نه پستونک دادم نه گذاشتم انگشت بخوره 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2714

پستونک خوبه ساکت میکنه بچه رو ولی من کلا بدم میاد پستونک دهن بچه باشه البته بچه خودمم پستونکیه واقعا حرصی میشم چرا پستونکیش کردم

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
خواهش میکنم نده . من دادم درسته خیلی واسم خوب بود ولی باعث شد کمتر شیر بخواد اخرشم سینمو تو بیداری ن ...

اخه اینم درحدی شیر میخوره که بالا میاره میدونم اضافه خورده خودمم بدنم کم اب شده نمیدونم چکارکنم

خواهش میکنم نده . من دادم درسته خیلی واسم خوب بود ولی باعث شد کمتر شیر بخواد اخرشم سینمو تو بیداری ن ...

منم مخالف پستونکم ولی ترجیح دادم نظر ندم چون تو نی نی سایت کلا جو متفاوته ،یه چیزی مثل پستونک رو خیلی قبول دارن و تشویق میکنن😐

من ترجیح دادم دخترم بهم فشار بیاره تا پستونک بدم بهش به هیچ وجه موافق پستونک نیستم نه پستونک دادم نه ...

منم موافق نیستم ولی خودم دارم ضعیف ترمیشم یبوست گرفتم سردرد دارم لبام خشک شده چون جوره دیگه اروم نمیشه فقط شیر میخواد

2706