1464
1411
عنوان

پستونک برای نوزاد

139 بازدید | 19 پست

مامانا دختر من دوازده روزشه وقتی دل پیچه داره خیلی شیرمیخوره به من فشار میاره گرسنه نیس ولی چون جایش درد میکنه میچسبه به من.عادتش بدم به پستونک؟؟ضرری داره؟بعدا گرفتنش سخت میشه؟لطفا تجربه هاتونو بگید

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍

من بچمو از سه روزگی دادم منتها نه زیاد.فقط موقع خواب دادمش الانم فقط وقتی میخواد بخوابه میخوادش یا اینکه گرسنه باشه تا آماده شم برا شیر دادن پستونکشو میدم بقیه وقتا نمیخواد خیلی وابستش نکردم

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼

خواهش میکنم نده . من دادم درسته خیلی واسم خوب بود ولی باعث شد کمتر شیر بخواد اخرشم سینمو تو بیداری نخورد.  همه میگفتن از رفلاکس بود ولی من میدونم از پستونک بود.  

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من ترجیح دادم دخترم بهم فشار بیاره تا پستونک بدم بهش به هیچ وجه موافق پستونک نیستم نه پستونک دادم نه گذاشتم انگشت بخوره 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکی یه دونه عشق مامان دخترم   
1473
1485
خواهش میکنم نده . من دادم درسته خیلی واسم خوب بود ولی باعث شد کمتر شیر بخواد اخرشم سینمو تو بیداری ن ...

اخه اینم درحدی شیر میخوره که بالا میاره میدونم اضافه خورده خودمم بدنم کم اب شده نمیدونم چکارکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم نده . من دادم درسته خیلی واسم خوب بود ولی باعث شد کمتر شیر بخواد اخرشم سینمو تو بیداری ن ...

منم مخالف پستونکم ولی ترجیح دادم نظر ندم چون تو نی نی سایت کلا جو متفاوته ،یه چیزی مثل پستونک رو خیلی قبول دارن و تشویق میکنن😐

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ترجیح دادم دخترم بهم فشار بیاره تا پستونک بدم بهش به هیچ وجه موافق پستونک نیستم نه پستونک دادم نه ...

منم موافق نیستم ولی خودم دارم ضعیف ترمیشم یبوست گرفتم سردرد دارم لبام خشک شده چون جوره دیگه اروم نمیشه فقط شیر میخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
اخه اینم درحدی شیر میخوره که بالا میاره میدونم اضافه خورده خودمم بدنم کم اب شده نمیدونم چکارکنم

عزیزم با شیر خوردن نوزاد شیر شما کم که نمیشه بیشترم میشه

شما خودتو رو تقویت کن ،مایعات زیاد بخور

من ساعتها به بچم شیر میدادم هر بار بیش از نیم ساعت در حال شیر خوردن بود،همه تعجب میکردن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من به هر دوتا بچه م دادم

به پسر اولم همه گفتن نده 

یکی گفت دندوناش کج در میان 

یکی گفتفکش کج میشه

یکی گفت دهنش خشک میشه

یکی گفتفکش خسته میشه دیگه نمیتونه شیر بخوره

یکی گفت ترک نمیکنه و همیشه باید بخوره

اما چون ساعت ها میچسبید بهم و ول نمیکرد بردمش دکتر گفت پستونک بهش بده

دکترش هم خیلی عالیه و تو شهر ما تکه

حتی گفت اگه اولش پستونکو نگرفت بذار دهنش و دستتو نگه دار روش تا بگیره 

پستونک دادن خیلی بهم کمک کرد و پسرم تا سه ماهگی خورد بعد دیگه شیر خوردنش منظم شد و منم دیگه پستونک بهش ندادم و راحت کنار اومد

من به بچه ام از شش روزگی دادم 

به قول اشنامون مادر دوم بچه است 

یکسال و نیم بود که گم شد و یادش رفت 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
منم موافق نیستم ولی خودم دارم ضعیف ترمیشم یبوست گرفتم سردرد دارم لبام خشک شده چون جوره دیگه اروم نمی ...

شما فقط باید به خودت برسی 

من از این طرف شیر میدادم ازاون طرف چیزای مقوی میخوردم 

شما فقط غذای مقوی بخور 

دختر خالم چهار سال پستونک خورد اصلا نمیتونستن ازش بگیرن روی فک و صحبت کردنش هم اثر گذاشته بود 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکی یه دونه عشق مامان دخترم   
1508