1648
1605
عنوان

متین ستوده

778 بازدید | 30 پست

چرا به تیپش تو اکران خصوصی فیلم گیردادن فضای مجازی. مگه چه کرده کمی به خودس رسیده  ...هی گفتن اکران فیلم را با عروسی اشتباه گرفته. بد کرده مرتب اومده

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

بلوز شلوار بود بهش گیر دادن 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهم گفت بخواب ؟ خوابیدم … گفت وا کن ؟ وا کردم … یه چیزی در آورد کرد توش … وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد … خیلی ترسیده بودم … اولین بار بود دندون می کشیدم............. 💙💙💙💙  اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره.... و معمولا لختن....؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن و بعضی وقتا با ملایمت.... هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم؟؟؟ آفرین تام و جریه😆😆😆😆

الان رفتم دیدم خیلی هم خوب بود تیپش من خیلی دوسش دارم

اصن کلا همه تو جشنواره ها و مراسما خیلی تیپ میزنن حکم مهمونی رو داره

توجه توجه.این کاربری مال دونفره.یکیمون پشت کنکوره و قراره خانم دکتر بشه.اون یکی واقعا داره خانم دکتر میشه و پزشکی میخونه😍😍
8
فقط الهام حمیدی و شوهرش 😂😂😂😂😂😂😂😂 روحم شاد شد اصلا شوهرشو دیدم

شبیه همن خیلی هردو بشدت بی نمک😐

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
عزیزم اگر اینطوره  خب از فردا ماهم با بلوز و شلوار بریم بیرون اگر قانون مملکت اینه پس برای هم ...

خی اینم.مانتو داره رو بلوز شلوارش. از همین جلوبازا که همه دارن. بلوزسلوار خالی نیست

1641
خارجیا اینهمه نقشای عالی بازی میکنن مثل اینا تیپ و قیافه نمیگیرن اینا فکر میکنن چه بازیگرانی هستند ک ...

مریل استریپ و جین فوندا و جولیا رابرتز رو دیدی؟؟ اگه دیدی پس دیگه این ....های ایرانی رو نخواهی شناخت. 

1615