2737
2734
عنوان

کی تونسته خوب بشه از افسردگی

158 بازدید | 12 پست

سلام

داداشم یکماهه ورشکسته شده پولش رو کش بردن تو بازار . مشتری های خوش حسابش سفارش های سنگین دادن و یهو غیبشون زده اینم مونده با کلی بدهی و چک

ماشینشم خراب شده 12میلیون خرج برداشته راه نمیره

داداشم افسردگی حاد گرفته نمیخوابه حتی نیم ساعت در روز. گردن درد شدید و اسپاسم عضلات گرفته خلاصه گوشه خونه نشسته فقط فکر و خیال.

مامانم روانپزشک بردش دارو گرفت براش.

کسی تجربه مشابهی داره؟

من شنیدم اوناییکه تو زمینه مالی ورشکستگی رو تجربه میکنن احتمال دوقطبی مطرحه بیشتر

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا بش روحیه بدین و اصلاااا تنهاش نزارین/

واقا حرفی ندارم ک بزنم....فقط خدارو ب حق امام حسین قسم میدم خودش ی حال خوووب رو بهتون بدع و داداشتون خوب شع....

اللهم صل علی محمد وال محمد....فرستادم برا بهتر شدن داداشت/

یاعلی/

idont think.ifeel
2731
لطفا بش روحیه بدین و اصلاااا تنهاش نزارین/ واقا حرفی ندارم ک بزنم....فقط خدارو ب حق امام حسین قسم م ...

ممنون از دعای خیرتان عزیزم😘

شبیه کسی شده که شکست عشقی خورده خیانت دیده

عین دیوونه ها تو خودشه خیره به دیوار

مگه دو قطبی اکتسابیه؟

بله اکتسابی هم میتونه باشه.یه درصدیش فقط ژنتیکه

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2738
ممنون از دعای خیرتان عزیزم😘 شبیه کسی شده که شکست عشقی خورده خیانت دیده عین دیوونه ها تو خودشه خیر ...

غم خیلی بزرگیه...

فقط بش روحیه بدین...خیلی خطرناکع این افسردگی حاد...

قربونت کاری نکردم ک 

idont think.ifeel
نیاز به انگیزه داره تنهاش نزارین خوب میشه 

بخدا امروز باهاش حرف زدم گفتم پول خواستی بهم بگو هر چقدر در توانم باشه میدم

خودشم میگه خیلی افسرده شدم. مامانم میگه مادربزرگمم خدابیامرز اینجوری میشده گاهی. 

چیکار باید براش کرد؟

عزیزم یه روانپزشک خوب ببرینش.و سی دی افسردگی دکتر هلاکویی رو حتما گوش بدین.تو گوگل سرچ کن انتشارات ما و شما.سی دی افسردگی.شماره داره تهران باید زنگ بزنی سفارش بدی.خیلی بهتر میفهمین باید چیکار کرد