1472
1411
عنوان

شلوار مخمل کبریتی زشته به نظر شما

159 بازدید | 19 پست

من زمستونا مخمل کبریتی می پوشم. یه روز دختر خاهرم به مامانش می توپید مامان دیگه شلوار مخمل نپوش ضایس.من یهو یادم افتاد منم میپوشم. ضایس پیرزنیه مگه. به نظر من که قشنگه گرم و نرمه

وا ن بابا

من تو پریودی میپوشم خیلی حال میده هردفه میپوشم مامانم میخنده تازه گشادم هس

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1475
وا ن بابا من تو پریودی میپوشم خیلی حال میده هردفه میپوشم مامانم میخنده تازه گشادم هس

تا حالا داشتیم تاپیک نوار با گفتارت میخندیدیم حالا هم اینجا😄

فقط یه صلوات بفرستین برای دایی های شهیدم و مادر بزرگم. لایکم کن منم بفرستم برای امواتت🌹🌹🌹🌹
1432
تا حالا داشتیم تاپیک نوار با گفتارت میخندیدیم حالا هم اینجا😄

باهم بخندیم ب هم نخندیم☝🏻😒😂

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من دوست ندارم‌ مخصوصا مال بعضی ها زانو انداخته...

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من خیلی دوس دارم زمستون میپوشم😅

اره  راحته. من زمستونا بیرون میپوشم دیگه.مشکی و قهوه ای سوختشو دارم. گرم و راحته. دیگم نمیخاد زیرش چیزی بپوشی. با کفش عروسکی و.کالج قشنگه. دیگه دختر خاهرم اونجوری گفت فکر کردم نکنه خیلی بد باشه خبر ندارم خخخ

1476

من معتقدم هر چی دوست داری دلت رو بزار وسط بزار حال کنه خرید میرم کامل دلی میرم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1450