2726
عنوان

دوستان برای بوی بد زیربغل چ دکتری باید برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6202 بازدید | 36 پست
مام صابونی داشتم هی میزدم روی مام کثیف میشد و زیربغلمم یه حالت چربی و سنگینی میگرفت اسپری هم با بوش ...

اونروزی یکی میگفت زیربغلشو بوتاکس کردن دیگه عرق نمیکنه

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بوتاکس پولشو ندارم عرقی در حد مرطوب شدن هست و با بوی تند

منظورم این دکتر پوست بهتر میفهمه چون گفتی دکتر

اگر که نه دارو عطاری و اینا میخوای 

پوست خیار خیلی نتیجه داره

منظورم این دکتر پوست بهتر میفهمه چون گفتی دکتر اگر که نه دارو عطاری و اینا میخوای  پوست خیار ...

فک کردم بتونه دلیل مشکلمو بفهمه شاید مریضی داخلی چیزی داشته باشم

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
چی هست؟قیمتش؟

از داروخانه هایی که دارو میسازن سوال کنین یه شربت بوی الکل میده بعد حمام یه کم با پنبه بزنی زیر بغل دیگه اگه یک هفته هم حمام نری بوی عرق نمیدی .هفته پیش 20تومن گرفتم 

🌹

عزيزم از حمّام كه مياي بيرون هنوز زيربغلت مرطوبه جوش شيرين بزن،من خودم هميشه ميزنم،بسيار هم عاليه،تمام جيزايي كه دوستان كفتن رو هم امتحان كردم اما جواب نداد جز همين جوش شيرين،البته دخترعمّه م از ضمه هم نتيجه كرفته اما رو من جواب نداد

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
از داروخانه هایی که دارو میسازن سوال کنین یه شربت بوی الکل میده بعد حمام یه کم با پنبه بزنی زیر بغل ...

عزيزم خب بجاي اين جيزاي شيميايي،شما هم جوش شيرينو امتحان كنين شايد جواب بكيريد، اخه من هم خودم هم اطرافيان كه بهشومن كفتم نتيجه كرفتن.

٢هزارتومن ميخري تا جندين ماه جواب ميده.

بازم هرطور خودتؤن صلاح ميدونيد.

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
عزيزم خب بجاي اين جيزاي شيميايي،شما هم جوش شيرينو امتحان كنين شايد جواب بكيريد، اخه من هم خودم هم اط ...

چه جوری ؟معذرت مبخوام ولی من بوی عرقم خیلی تنده رفعش میکنه؟

🌹
2706