1472
1459

وای بچه ها من این دو روز اخر هفته نبودم فقط ها ۳۰صفحه جلو رفتییییییید 

تا الان داشتم میخوندم که فردا باز زیادتر نشه 

یه چیز بگم خیلییییی پست خارج از هدف و موضوع بود راحت ۴صفحه بود 

لطفا از فردا فقطو فقط درباره پس انداز حرف بزنید و شیوه های صرفه جویی 

لیدا جون واقعا ممنون که تا حالا نذاشتی تاپیک موضوع غیر پیدا کنه و با چالش ها مخالفت میکردی تازه امشب فهمیدم چقدر بده خارج از موضوع شدن 

گزارش امروز من :

نون و ماست و یه نانی که به عنوان بقیه پول داد مغتزه دار شد ۷ت نمیدونم چرا هزارتومن بیشتر از مبلغ واقعی شده بود !!(نخواستم حساسیت زیادی نشون بدم برای همسر )

۱۰۰۰تومن قلک پول خردا 

دیروزم رفتم حساب باز کردم ۲۵تومن فقط کارمزد برداشت برای فعال مردن اس ام اس و اینترنت بانک 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

شکلاتی جان گفتی میخوای حساب باز کنی و چقدر هزینش میشه 

خود افتتاح حساب ۵۵۰۰ برداشت 

۱۰تومن اینترنت بانک 

۱۰تومن اس ام اس 

۱۰تومن هم احتمالا موبایل بانک باشه 

اینا رو هر کدوم بخوای فعال کنی برمیداره اگر میخوای هزینه نکنی هیچ کدوم فعال نکن 

گفتی چقدر پول اولیه میخواد 

من ملت باز کردم گفت حداقل ۱۰۰باید باشه 

سپه هم قبلا رفتم باید ۵۰حداقل باشه 

1436

فندق جان برای میان وعده بچه هات یه چیز خوب پیدا کردم 

ما چهارشنبه رفتیم فروشگاه گندمک دیدیم به یاد بچگیا یه بسته خریدیم ۳تومن 

امروز اومدم نت زدم طرز تهیش رو دیدم 

برنجک هم خوبه 

خودت میتونی تو خونه با یه ذره گندم و برنج درست کنی

شکلاتی جان گفتی میخوای حساب باز کنی و چقدر هزینش میشه  خود افتتاح حساب ۵۵۰۰ برداشت  ۱۰تو ...

دوستان عزیزم ب نظر من اگه کارت فقط برای. پس انداز میخواین

لازم نیست اس ام اس و اینا فعال کنید بعدم ب هیچ عنوان گول خودتون نزنید (((رمز دوم)))نگیرین #‍ 

دوستان عزیزم ب نظر من اگه کارت فقط برای. پس انداز میخواین لازم نیست اس ام اس و اینا فعال کنید بعدم ...

آره دقیقا بخاطر همین هزینه هاش نوشتم 

من برای کار همسر ملت لازم داشت باید میگرفتم انقدرم دیروز حرص خوردممممممم 

1334
عزیزم قرعه خونگی واقعا عالیه ، ادامه بده فقط سعی کن طولانی مدت نذاری و اگه قصد خرید ملک نداری فعلا ، ...

دوتاش اسممون دراومد و خرجش کردیم یکیش وسایل واسه کارم خریدم با یکیشم جنس اوردیم واسه مغازه  میخواستم این یه تومنی رو طلا بخرم ولی وضعم طوریه که مسافرت خیلی بیشتر از طلا حالمو خوب میکنه خیلی وقته مسافرت نرفتیم حالا دودلم 

سلام بچه ها خوبید امروز من رفتم زعفرون خریدم برای مصرفی خودمون گفتم اگه کسی خاست بگیره چون الان فصلشه و لیدا جون واقعا کامنتات مفیده ممنون ازت و بچه ها اگه غذای کم هزینه هم کسی بلد لطفا اسمش یا روششم بگه 

این هزار دو هزاراتون تا بخاد جم بشه دستتونو بگیره دوباره اقتصاد ایران یه اداهایی در میاره که پولتون ...

اصراری برای انجام دادنش نیست خاهرم😆شما اونجوری که صلاح زندگیته انجام بده فداتشم❣❣

خواهش میکنم لایکم نکنید.فقط ریپلایم کنید لدت ببرم  
1474
مشکل این که تا احساس کنه کم داره میاره قرض میگیره و وقتی حقوقش‌رو گرفت پس میده

بببن گلی خانمی .شوهر منم دقیقااااا همینه.یعنی اینجوری که متوجه شدم اکثر مردای حقوق بگیر همینن مخصوصااااااا کسایی که باهمکاراشون یکم بیشتر خودمونی هستن و کلا همشون تو فاز قرص گر فتن و قرص پس دادن هستن...شوهر منم والا همین بوده و شاید بگم هست!...

فقط باید باهاش حرف بزنی ....دیگه من یکی حال تو رو درک میکنم .چشم انتطار حقوق میشیم بعد که حقوق دادن اینقد قسط و قرصتسویه میکنیم که دقیقا هیچی تهش نمیمونه...و پولایی که قرص گزفته بشددددت مسخره خرج شدن که حتی یادمون نمیاد دقیقا واسه چی خرج شده...فقط باید غرورشو نشونه بگیری.....ولی نه با جنگ .از در دوستی .برای من جواب داد....ما تو فامیل یکی داریم از بس قرص میگیره اونم با حالت طلبکارانه  و جالبه که پس هم نمیده😆😆😆این شخص تو فامیل خیلی بی اعتباره ....من فقط از این زاویه وارد شدم ببین چقدر پشت سر فلانی حرفه .از پس زندگیش برنمیاد .ببین هیچ اعتباری نداره برای کسی...غرور و ارزش و احترام تو یعنی غرور من ...باید برنامه ریزی کنیم وقتی کم میاریم یعنی برنامه نداریم.یکم یه ماه دستمونو بیشتر میگیریم .بجاش سرماه اون پولی که قرار بود به عنوان پس دادن قرص بدیم .خودمون پس انداز میکنیم برای اخر ماهمون ....هی وسط سختی ها که میدونستم الان امکانش هست قرص بگیره.تاکید کردم لطفا از کسی قرص نگیر .نمیخام همه بدونن تو خونمون چخبره...کی دقیقا حقوق میگیرمیم و کی دستمون خالیه....متاسقانه بین همکارای شوهر من خیلی عادیه .دایما دارن قرص میگیرن و پس میدن .من کلا با ماهیت قرض گرفتن و بی برکت شدن پول مشکل دارم 😐

نه من خودم اگر هر چی بخرم کار نداره فقط میگه باید خرج کنیم پس انداز یه واژه کاملا غریب براش  

اکثر مردا همینن.کمتر مردی دیدم خودجوش بفکر این باشه که ایمده چی میشه ....مگه اینکه یه روزی سرش به سنگ بخوره .مخصوصا کسایی مثل شوهر من و شما که اهل قرص گرفتن هستن .همیشه میگن خب چه کاریه سختی کشیدن .پول واسه چیه .واسه زندگی کردن مگه نیست ...امروز ول نکن بچسب به فردا....اینا دقیقا حرفای همیشگیه شوهرم بوده...تنها راهش همونه بایددددد بدونه تو سختی کسی نیست بهش قرص بده....

با اجازه استارتر گل و عزیز❤فقط ی نفر مونده تا تکمیل لیست❤

دوستان بعد از نماز ظهرم میشه خوند دعارو

لطفا تاپیکو بخونید

بیاید کنار هم چله ی جدید رو شروع کنیم از ۲۱ .پیشاپیش حاجتروا انشالله

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

میشه دعا کنید خدا ی دوقلو پسر سالم و صالح بهم بده لطفاااااا😭😘  امیدوارم دعات زمانی درحقم مستجاب شه ک توان و آرزوشو داشته باشم ن زمانی ک دیگه ارزویی برام نمونده 😘😘😘دعا کردی لایکم کن برات ی صلوات میفرستم 😘😘😘😘                                      اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
والا ، مامانم توی حرفاش وقتی بحثی میاد میگه من این و نمیگیرم اونو نمیگیرم😳 اگه نداشتن اشکال نداشت، ...

خیلی ها نمیگیرن دیگه....خودت کم کم جمع کن بخر .خدا بزرگه

بخازر اینگه جلو شوهرتم حرفی پیش نیاد و مشکلی نباشه .ار الان هی بشوهرت بگو من عمرا بزارم مامانم اینا یه هزاری سیسمونی بخرن .چه معنی میده من و تو بچه دار شدیم یکی دیگه بخره؟ برای بچمم نمیخرم .تاهیچ خبری نیست خودت هی بگو که امادگی شو داشته باشه و اون موقع جبهه نگیره...اگه هم مامانت یهویی تصمیمش عوض شد خب میگی نتونستم راصیشون کنم و احترام خانوادت حفظ شده بیشتر

1331