1464
1411

من ۳۰ م داشتم دادم شوهرم 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز😑 وزن اولیه ۱۰۰ وزن فعلی ۹۶🔓هدف دوم۸۶🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف پنجم۷۰🔒هدف ششم ۶۵🔒هدف هفتم ۶۰🔒هدف نهایی۵۵🔒تاریخ شروع۹۸/۰۸/۰۱.  تیکر هدفم تا شب یلدا💪💪💪💪💪ققل دوم باز بشه
اووووووووووووو چه باحال عالیه که روزانه این مبالغ رو میریزیم یا سالانه؟

نه عزیزم هفتگی 

من شنبه صبح میندازم

همین الان میتونی شروع کنی یه بطری نوشابه یا هر چیزی که دم دستته بذار ( من گذاشتم تو کمد لباسای خودم کسی نمی بینه)

الان بعنوان هفته اول هزار بنداز ، شنبه آینده دو هزار بنداز و همینطوری هر شنبه برو جلو 

موفق باشی💕

نه عزیزم هفتگی  من شنبه صبح میندازم همین الان میتونی شروع کنی یه بطری نوشابه یا هر چیزی که دم ...

من از الان شروع میکنم از همین امروز

میریزم به حسابی هر روز

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید بتونیم خونه بخریم؟ ممنونتون میشم... تیکر مدت زمانی که وقت داریم تا خونه بخریم...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

بچه یه ایدم هست گفتم شاید بدردبخوره 

کارتوخونه 

اینکه یه چیراییی بخیرین ودرست کنین ب دروهمسایه بفروشین ار شیرینی پذیری گرفته نمدسازی خیاطی کار با کامپیوتر ...

من خودم زیورالات دارم درس میکنم میفروشم 

💕نکته روز💕

اگه خونه مرتب و تمیز باشه ، آدم بیشتر انگیزه داره وقت بذاره واسه اشپزی، اینطوری کمتر از بیرون غذا میگیریم کمتر فست فود میخوریم .( اینو واقعا من بهش ایمان دارم) 

1436
بچه یه ایدم هست گفتم شاید بدردبخوره  کارتوخونه  اینکه یه چیراییی بخیرین ودرست کنین ب درو ...

من شوهرم نمیذاره 

میدونم موفق میشم مشتری هم داره اجازه نمیده

واقعا من به سرگرمی نیاز دارم درعین حالم میتونم پس انداز جزئی داشته باشم اون نمیذاره😭

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

[QUOTE=109387486]بچه یه ایدم هست گفتم شاید بدردبخوره  کارتوخونه  اینکه یه چیراییی بخیرین ودرست کنین ب درو ...[/QUO

در حالت کلی صرفه جویی تنها راه چاره وضعیت امروز نیست، باید به فکر افزایش درآمد باشیم،  شما عالی گفتی.

منم بااینکه شاغلم ولی دلم یه کار هنری میخواد

1334
من فقط صفحه اولو خوندم به نظرم دروغ گفتن خیلی بده شاید طرف دیگه حرفامونو باور نکنه خودمم یه وقتایی ...

وا عزیزم اون پول که واسه خونه بابامون نمی خواهیم اخرش هم خرج خونه خودمون میشه هر کسی شوهرش بهتر میشه من اگه تمام پول هام هم خرج کنم شوهرم ازم نمی پرسه چیکارش کردی  اما خیلی ها رو حساب تجربه هایی که تو زندگی داشتن میگن پس انداز مخفی داشتن لازمه

وا عزیزم اون پول که واسه خونه بابامون نمی خواهیم اخرش هم خرج خونه خودمون میشه هر کسی شوهرش بهتر میشه ...

میدونم

ولی خوب فکر کن شوهرم ولاشو یواشکی بریزه به یه حساب دیگه و نگه بهت

خوب یه جوری میشی

منم الان همینه مشکلم میگم یه روز بفهمه مسلما ناراحت میشه

میگم خودمم دارم ولی خوب عذاب وجدانم دارم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید بتونیم خونه بخریم؟ ممنونتون میشم... تیکر مدت زمانی که وقت داریم تا خونه بخریم...

سلام من که تا الان خرجی نداشتم ولی تا شب وقت زیاده یهو دیدی رفتم خرید عصر شب میام گزارش میدم

بچه ها ی سوال میگم من میخوام کفگیر و ملاقه بگیرم بنظر خودم هم دوتا سه تاش لازمم میشه حالا بنظر شما تکی بگیرم یا کامل؟؟ کفگیر و ملاقه مناسب ظرف تفلون

1418
من که کلا کفگیر ملاقه چوبی استفاده میکنم همیشه هم تکی میخرم 

میگم چوبی خراب نمیکنه ظرف؟من عادت کردم با این پلاستیکی ها جنیسش یادم رفته ولی فکر کنم حتما تکی بگیرم

من تنها پس اندازم طلاهامه که خورد خورد میخرم اینم شوهرم میبینه!

خورد خورد مثلا چی میخری؟ 

چقد هزینه میکنی براش؟

پولش و چه جوری پس انداز میکنی

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داده😉
من از پول ارایشگاه اینا همیشه ده تمن از پول داروهام سی تمن پنجاه تمن بیشتر از شوهرم میگیرم تا حالا د ...

بارداری ؟؟ 

مگه کارت نداری ؟ پیامکش نمیره برا شوهرت ؟ 

منم قراره همین هفته یا هفته اینده برم قرص بخرم 

ولی خب کارت دارم و باید کارت بکشم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داده😉
1331