1472
1459
من یه تصفیه آب لازم دارم، خانومااااااااا این تصفیه آب رو کدومتون ندارین. واقعا لازمه . اینهمه وسیله ...

منم ندارم ولی آب میگیریم#!واقعا داشته باشیم خیلی خوبه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

[QUOTE=109149915]اخه من ۲ تومن یا ۵ تومن شایدم ۱۰ تومنی بندازم قلک نمیشه ک هرروز برم بانک ۵ تومن بذارم [

میتونی یادداشت کنی تو گوشیت بعد بریزی ب کارت.منم یادداشت میکنم وقتی پول پیشم نیس فعلا میزارم تو شیشه   

1473

بچ ها من دوس دارم سیسمونیمو ی مقدارشو خودم بخرم مامانم میخره ولی خدایش زورم میاد اونا پول بدن در حال حاظر دوتومن پس انداز دارم😏😔بنظرتون میتونم تا حداکثر ۱سال ونیم دیگ حداکثر ۵ تومن ذخیره کنم😁😁😁

ک بتونم یکسری وسایلشو حداقل خودم بخرم

1432
بچ ها من دوس دارم سیسمونیمو ی مقدارشو خودم بخرم مامانم میخره ولی خدایش زورم میاد اونا پول بدن در حال ...

اگه میتونی پول بده مادرت که یعنی اونا خریدن برا خودت هم خوبه بالاخره که میخای بگیری چه بهتر جلو خانواده شوهرت هم  عالیه 

اگه میتونی پول بده مادرت که یعنی اونا خریدن برا خودت هم خوبه بالاخره که میخای بگیری چه بهتر جلو خانو ...

اره اونشو ک درس میکنم 😁فقط دوس دا م بتونم ی پول زیادی جنع کنم چون الان همچی گرون شده 

ماهی ۱۰۰ تومن میتونم ذخیر کنم 

دیگ نمیدونم چ ترفندی دربیارم ک بتونن بیشتر بگیرم ک دخیره کنم😉😁

1476
اره اونشو ک درس میکنم 😁فقط دوس دا م بتونم ی پول زیادی جنع کنم چون الان همچی گرون شده  ماهی ۱۰ ...

خرید که میری مثلا پنج تومن یا دو تومن کم کم جمع میشه ولی تو بیشتر هم میتونی بگی چون زود تر لازم داری اضاف بگو مثلا ولی ب انداز تابلو نباشه مثلا من گاهی وقتا میرم تره بار اول چند جا نگا میکنم ارزون تر میگیرم ب قیمت اون گرونه اضاف برمیدارم 

1331