2726
عنوان

ختم 14 روزه دعای معراج برا اونایی که جا موندن

| مشاهده متن کامل بحث + 31479 بازدید | 238 پست

اسی من همه رورو تو روزش میخونم فقط این برا من سواله چرا نوشتین اگه یه روز فرا موش بشه برا همه باطله کاش مینوشتین اگه فراموش کردین به محض اینکه یادتون اومد بخونید این بهتر نبود؟

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِاسْمِكَ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يَا ذَا الْجَلالِ وَ ال ...

ببخشید من اسم خودمو نگفتم یه اسم کاربری رو گفتم اونروز ک اسما رو پرسیدین پس کاش تو لیست همون اسمم پاک کنین.همین ای دی خودم باشه کافیهshm

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِاسْمِكَ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يَا ذَا الْجَلالِ وَ ال ...

ببخشید گفتین اعمال روز چهاردهم فرق داره.چ فرقی داره؟ اون روز فرقشو میگین بهمون؟!

چون من اولین باره این ختمو  انجام میدم

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
خیلی ممنونم ازتون...خدا حاجت همتون رو بده

حاجت رواشی گلم

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

@solibanoo   عزیزم خوش به سعادتت تو این ماه عزیزیم و امام حسین شفیعته و دعوتت کرده بین این همه ادم.... دعارو برات خوندم انشاالله حاجت روا بشی🌹🌹🌹

@solibanoo   عزیزم خوش به سعادتت تو این ماه عزیزیم و امام حسین شفیعته و دعوتت کرده بین این همه ...

قربونت برم. الهی خدا حاجت دل همه رو روا کنه. روز اول تیادا جون اسممو بعنوان نفر پنجم نوشت پیش خودم گفتم کاش نفر سوم بودم و امام حسین منو دعوتم کرده بود 

اصلا حواسم نبود 14 معصومه و نفر پنجم میشه امام حسین 

بعد که فهمیدم انقد ذوق کردم که نگو. امام حسین منو لایق دونسته 

هرشبه دعای معراج میخونم از صمیم قلبم برای تک تکتون دعا میکنم 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706