2726

دکترم گفت واژینال استفاده کنم یادم رفت بپرسم چقدر بدم بره تو

منظورم اینه که بزارم تو فشار بدم بره تا دهانه ی رحم یا نه همون ابتدای واژن بمونه

ببخشید بی پرده پرسیدم خواستم بهتر متوجه منظورم شید

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه سیکلوژیست هست من هر چی گشتم گیرم نیومد

باید خوب بگردی،داروخونه معتبر شهرتون برو

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
2728
منم از دکترم نپرسیدم ولی تو سایت خوندم هرچه عمیقتر بهتر حداقل اندازه یک  انگشت اشاره اینجوری ...

اهان مرسی که گفتی❤

باید خوب بگردی

من فعلا ایرانیشو خریدم استفاده اشم بلد نیستم ولی دوستم گفت اندازه ی بند انگشت بفرست داخل قراره از امشب بزنم

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
من فعلا ایرانیشو خریدم استفاده اشم بلد نیستم ولی دوستم گفت اندازه ی بند انگشت بفرست داخل قراره از ام ...

منم امروز اولین روزه میخوام بزنم

من خریدم استفاده نکردم،البته به بدنم نیوفتاد.الانم ۲۵ روزه زایمان کردم.

بسلامتیییی قدم کوچلوت مباااارک.. من این ماه ای یو ای کردم دکتر بهم شیاف داده

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2706