2737
2734
عنوان

رفتن به بهشت زهرا در بارداری

1342 بازدید | 25 پست

من اصلا خرافاتی نیستم والا ولی ادم پای بچش میاد وسط یکم دو دل میشه.من باردارم خیلی خیلی خیلی دلم هوای بابامو کرده میخوام برم بهشت زهرا ولی چند بار شنیدم خوب نیست.نمیدونم چرا خوب نیست.کسی میدونه از‌ چه نظر میگن؟واقعا حقیقت داره؟تنها دوست دارم برم با بقیه نمیچسبه بهم معذبم

نه عزیزم برو دلت سبک بشه هیچ بدی نداره مگه ماها نرفتیم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم نشنیدم بد باشه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2731

چه اشکالی میتونه اخه داشته باشه، بنده خداها در کمال ارامش و بی ازاری اونجا دراز کشیدن...

برو پیش پدرت

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
مگه مرده شور های زن باردار نمیشن؟؟ اونا که اونجا کار می‌کنند  مگه فیلم محیا رو ندیدی

چرا دیدم‌ چند بار اینجا دیدم‌میگن نحسی میاره برای زن باردار از این حرف‌ها

2738

عزیزم منم خیلی شنیدم ک میگن خوب نیست

6 ماهمه

امروز رفتم سر مزار مامان بزرگام و داییم 

گریه هم کردم دعا کردم فاتحه خوندم و ازشون التماس دعا کردم

منم اولین بارم بود 

برو سر خاک پدرت خیراتم ببر پایین قبرشو ببوس پاهاشو ازشون بخواه برای سلامتی و عاقبت بخیری خودت و بچت دعا کنه که دعای پدر اون دنیا هم میگیره 

خرافاتو هم کنار بزار 

ان شاالله سایه خودتو و همسرت سالها بالای سر بچت باشه 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
مگه مرده شور های زن باردار نمیشن؟؟ اونا که اونجا کار می‌کنند  مگه فیلم محیا رو ندیدی

من چهارهفتمه پریروز رفتم یکیو دفن میکردن کفن شو دیدم فقط مرده داخل کفن بود چیزی نمیشه؟😢

2706