2733
2734
عنوان

کیا ماشین لباسشویی الجی دارن+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 72 پست
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

من یه بار لباس زیاد ریختم اینجوری شد . شدیدا صدا میداد و تکون میخورد . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

چون  روش وسیله گذاشتی بعدخشک کنم رو800 تنظیمه

خشک کنوهمیشه بزاررو400 وقتی کارمی کنه هم هیچی روش نباشه

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
برا منم صدا میداد تراز نبود از زیر تراز کن یا اگه تراز کردی باز صدا میده زنگ بزن نمایندگیش بیان سروی ...

جاش صافه ديشب شوهرم چكش كرد محكم به زمين چسبيده بود ترمزاش انگار مشكل از موتورشه وقتي تند ميچرخه صدا ميده

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738

جابجاش کردی؟احتمالا از تراز درامده ک تکون میخوره

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
چون  روش وسیله گذاشتی بعدخشک کنم رو800 تنظیمه خشک کنوهمیشه بزاررو400 وقتی کارمی کنه هم هیچی رو ...

نه چيزي روش نذاشتم عزيزم

باشه اونو ميارم پايين تر

اما چند باري كفشاي كتوني همسرمو انداختم

اوايل عاااالي بود اصلا متوجه نميشدم روشنه....اما هرچي ميگذره پر صدا تر ميشه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
خب گزینه quick 30 رو چرا نمیزنی نیم ساعته میشوره یه عالمه برنامه شستوشو داره

اون برا زمان نیم ساعته؟

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
2706