2410
2553
عنوان

کیا ماشین لباسشویی الجی دارن+عکسش

1172 بازدید | 72 پست

کدوم گزینه برای تنظیم دستی زمان دادنه؟هرسری لباس توش میندازم ۱ ساعت کار میکنه نمیدونمم کدوم گزینه برای زمان کمتره

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دستی که نمیتونی زمانشو مشخص کنی

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا تكون ميخوره و صدا ميده😭يعني چشه؟؟؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2714
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

برا منم صدا میداد تراز نبود از زیر تراز کن یا اگه تراز کردی باز صدا میده زنگ بزن نمایندگیش بیان سرویس کنن

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
اینم عکسش

بچرخون اونو با توجه به جنس و كثيفي لباس تنظيمش كن

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

جاش تراز نیست. بگو شوهرت تنظیم کنه والا موتورش میسوزه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2706