1464
1411
عنوان

کیا ماشین لباسشویی الجی دارن+عکسش

511 بازدید | 71 پست

کدوم گزینه برای تنظیم دستی زمان دادنه؟هرسری لباس توش میندازم ۱ ساعت کار میکنه نمیدونمم کدوم گزینه برای زمان کمتره

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

خب گزینه quick 30 رو چرا نمیزنی نیم ساعته میشوره یه عالمه برنامه شستوشو داره

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

دستی که نمیتونی زمانشو مشخص کنی

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍

واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا تكون ميخوره و صدا ميده😭يعني چشه؟؟؟؟؟

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
8
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

برا منم صدا میداد تراز نبود از زیر تراز کن یا اگه تراز کردی باز صدا میده زنگ بزن نمایندگیش بیان سرویس کنن

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
اینم عکسش

بچرخون اونو با توجه به جنس و كثيفي لباس تنظيمش كن

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
واي استارتر من خيلي نارااااحتم لباسشوييم الجي هست و شيش ماهي هست خريدم و استفاده ميكنم خيلي تازگيا ت ...

جاش تراز نیست. بگو شوهرت تنظیم کنه والا موتورش میسوزه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجون،پسرم رو سالم بهم ببخش😄😄😄
1476

من یه بار لباس زیاد ریختم اینجوری شد . شدیدا صدا میداد و تکون میخورد . 

1331