2733
2734
عنوان

زندگیم خ سرد شده میشه بیاین

204 بازدید | 18 پست

من حاملم شایدم درجریان باشین ک من چند وقت پیش با شوعرم دعوا بدی کردیم شوهرم تو حرفاش دست رو قران گزاش ک دو روز بعد از عقد واقعن پشیمون شده از ازدواج بامن و همینجوری زورکی با من مونده...

خلاصه اشتی کردیم ن اینکه اون بیاد من بخاطر بچه اشتی کردم گفتم گناه داره بچم 

ازون روز هر وقت میره بیرون منو نمیبره با خودش یعنی هر روز میرع بیرون ب بهونه قلیون کشیدن...

منم اصلا بهش رنگ نمیزنم

ولی هروقت خودم میگم بریم بیرون هی میگه صب

من امروز رفتم بهش گفتم بریم بیرون گف صب گفتم من افسردگی حاملگی گرفتم یعنی چی هی میگی صب 

همینجور الکی طبق معمول زد ب دعوا بعدم گف من کاری ب کارت ندارم هری برو خودت بیرون 

حالا میگین بچها من برم بیرون خودم؟؟ بخدا دق کردم 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا پشیمون شده ؟ مگه همش دعوا دارین یا مشکلی دارین ؟ 

بعدشم خیلی ببخشید بیجا کرده وقتی پشیمون شده ادامه داده و یه بچه هم بدبخت کرده 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2731
چرا پشیمون شده ؟ مگه همش دعوا دارین یا مشکلی دارین ؟  بعدشم خیلی ببخشید بیجا کرده وقتی پشیم ...

نمیدونم دعوا اون داره بخدا من ولش کردم ب حال خودش 

بیرون میره ن زنگ میزنم  بهش 

دیگ قبلا سر اینکه پیش خونوادش نره اونم دیگ زورم ب سرص نرسید اونم ول کردم گزاشتمش ب حال خودش 

بروکیف کن به خودت برس عاشقش کن

ای بابا با کدوم دل خوش با کدوم پول خاهر 

اتفاقا حاملم زشت شدم دیشب بهم میگف چرا اینقد زشت شدی مگیف صورتت لاقر شده منم هیچی نگفتم تو دلم فقط گفتم از خودت بپرس

عزیزم

چقد بد😢

اره برو اروم اروم‌خودت راه برو بچرخ یکم دلت باز بشه

طفلی بچه

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
نمیدونم دعوا اون داره بخدا من ولش کردم ب حال خودش  بیرون میره ن زنگ میزنم  بهش  دیگ ...

خودش بچه نمی خواست ؟ 😢

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
امضات لایک داره 

😔

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
حیف تو نیست اخه هزار تاراه هست که درستش کنی

شوهر من راهی سرش نمیشه

اتفاقا حیف شدم اونم چه حیفی

من غر نزدم همینجا بچها گفتن بزار اگ میخاد تنها بره بیرون بده اصلا بهش زنگم نزن 

الان کار ب جایی رسیده ک اقا هر روز میره بیرون اونم کمتر از پنج ساعت نیس تا بهش اعتراص کردم ی جوری انگار حق خودش دونسته ک  من زنگ نمیزنم این ازین

هرچی بسرم داد من سکوت کردم دوهفته هست میگم ببر منو بیرون میگه صب صب صب صب

بعد خودش میره بیرون این خیلی زوره

تا اینکه بهش اعتراض کردم گفت  باهات حال نمیکنم برم بیرون بدم مباد باتو بدم بیرون  

ولسکن فقط الهی خیر نبینه من حاملم زورش ب زن حامله رسیده حلالش نمیکنم 

هرچندم خاکتوسر دل رحمم بکنن ادم گاه گندی هستم

شوهر من راهی سرش نمیشه اتفاقا حیف شدم اونم چه حیفی من غر نزدم همینجا بچها گفتن بزار اگ میخاد تنها ...

حیف بچه نیست حیف جوونی خودت نیست بخدادیگه این روزات برنمیگردن چرا به خودت نمیرسی چراازش پول نمیگیری خرج خودت کنی چرا خانم خودت نیستی اخه عزیزم بخداهر وقت تاپیکاتو میخونم اعصابم خوردمیشه خیلی ضعیفی خودتو نباز به خودت برس یک مدتی برای خودت زندگی کن بااومدن بچت کم کم بهترمیشه بهت قپل میدم خاستی حرف بزنی اروم حرف بزن عصبی شدی داد بیداد نکن منم بعضی وقتا روزا توروگذروندم

واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنون
2706