2733
2734

پلیسه اومد انیس رو دیدی و بهش گفت چی میخواستی بگی سر پرونده شوهرت؟ از چیزی میترسی؟ یهو هووش اومد و نذاشت حرف بزنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

هیچی حمید و پریسیماه نقشه قتل و دزدی رو کشیدن ولی اخرش بابا پرسیما اومد گفت اگه اسیبی به انیس برسه میام جلو خودت با اسلحه خودکشی میکنم تا مرگمو ببینی و زجر بکشی بعد پر رفت پیش انیس گفت نمیکشمت ولی اگه به پلیس حرفی بزنی دختراتو زنده نمیزارم پلیس اومد و انیسم هیچی نگفت ولی پلیس یه بوهاایی برد که میترسه این اخرشم بابای پری به انیس گفت اگه ت ام بری پیش پلیس میام جلو خودت خودمو میکشپ با اسلحه گفت هیچکدوم نباید به اون یکی اسیبی وارد کنید 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانا بیایید تو تلگرام با هم باشیم و راجب نی نی هامون تبادل نظر کنیم.

لینک

سلام خانوما بیایید عضو بشید در مورد مسائل مربوط به نی نی هامون مشورت و به هم کمک کنیم ...
شاید اعضا کم باشه ولی بیایید و تعداد رو بیشتر کنید تا با هم در ارتباط باشیم
لینک گروه
https://t.me/joinchat/Ea-q1Rer4TAp5uce2oUR2Qhttps://t.me/joinchat/Ea-q1Rer4TAp5uce2oUR2Q

خدایا آرامش این قلبم تویی...
هیچی حمید و پریسیماه نقشه قتل و دزدی رو کشیدن ولی اخرش بابا پرسیما اومد گفت اگه اسیبی به انیس برسه م ...

ممنونم ازت😘😍

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
پلیسه اومد انیس رو دیدی و بهش گفت چی میخواستی بگی سر پرونده شوهرت؟ از چیزی میترسی؟ یهو هووش اومد و ن ...

ممنون گلم❤

2738
  • شکر ۱ لیوان
  • آرد سفید ۲ لیوان
  • پودر هل مقدار کمی
  • روغن مایع دو سوم لیوان
  • گلاب ۴ قاشق غذاخوری
  • زعفران دم کرده ۱ قاشق غذاخوری

دستور پخت

برای تهیه شربت حلوا ابتدا یک قابلمه کوچک روی حرارت قرار دهید سپس ۲ لیوان آب داخل آن بریزید. در ادامه گلاب را به همراه شکر و پودر هل به قابلمه اضافه کنید و مواد را هم بزنید تا شکر به طور کامل درون آب حل شود.

پس از اینکه شکر حل شد زعفران دم کرده را به قابلمه اضافه کنید و با دیگر مواد مخلوط کنید. پس از اینکه شربت آماده شد آنرا روی حرارت بسیار ملایم قرار دهید چون زمانی که می خواهید آنرا به آرد اضافه کنید باید داغ باشد.

در مرحله بعدی آرد را دو مرتبه الک کنید تا کاملا صاف و یکدست شود سپس یک ظرف مناسب روی حرارت قرار دهید و روغن مایع را داخل آن بریزید. پس از اینکه روغن مایع داغ شد حرارت زیر قابلمه را ملایم کنید تا روغن داغ بماند.

در مرحله بعدی یک تابه مناسب روی حرارت قرار دهید و آرد را به آن اضافه کنید. آرد را تفت دهید تا تغییر رنگ دهید و رنگش کمی مایل به کرمی شود. توجه داشته باشید که این مرحله خیلی مهم است چون اگر از آرد غافل شوید سریع ته می گیرد.

اگر آرد بسوزد طعم حلوای شما خراب می شود. پس از اینکه رنگ آرد تغییر کرد روغن را به صورت داغ به آرد اضافه کنید و خوب تفت دهید تا روغن و آرد کاملا یکدست شوند. حرارت زیر تابه را کم کنید و شربت را کم کم به حلوا اضافه کنید.

مواد را با قاشق خوب مخلوط کنید تا حلوا حالت خمیری به خود بگیرد. پس از اینکه حلوا روغن انداخت و آماده شد آنرا در ظرف مورد نظرتان بکشید. برای تزیین حلوا می توانید از خلال پسته ، خلال بادام و پودر نارگیل استفاده کنید.

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
شکر ۱ لیوان آرد سفید ۲ لیوان پودر هل مقدار کمی روغن مایع دو سوم لیوان گلاب ۴ قاشق غذاخوری زعفر ...

ممنونم ازت آجی خوبم فدات بشم

ممنونم ازت آجی خوبم فدات بشم

خواهش میکنم عزیز دلم

واسه هر تعداد که خواستی درست کنی اول اون مقدار یه لیوان شکر و دو لیوان آرد رو درست کن تا هم شیرینیش هم مقدارش دستت بیاد بعد به ازای مهمونات پیمانه هاتو اضافه کن.

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
خواهش میکنم عزیز دلم واسه هر تعداد که خواستی درست کنی اول اون مقدار یه لیوان شکر و دو لیوان آرد رو ...

چشم آجی جونم فدات بشم😘😍