2726
عنوان

کسی میتونه بگه مشکل این آدم چیه

164 بازدید | 13 پست

همسرمه

تو محل کار بسیار‌ادم خوب و با ادب و خیر و سرشناس

ولی تو خونه همش سرش تو گوشی و بی توجه به من 

بهم خیانت کرده جوری که ولم کرد رفت 

بعدش گریه و زاری برگشت منم تا پای طلاق پیش رفتم ولی چون شرایطم خوب نبود و بهم قول داد خوب میشه برگشتم .

حالا تا باهاش میشینم با هم خوبیم یکهو یه چیزی میگه مثل زدن تو ذوق طرف که من چند روزی باید برم سفر گفتم در جریان باشی یا میخوام برای همیشه ترکت کنم بعد من میگم منظورت چیه و دعوا میگه دروغ گفتم.روزی دوبارم باید منو به گریه بندازه تا اروم‌بشه و بعدش گاهی خودش میاد اشتی میکنه یا گل میخره یا خرید های انچنانی میکنه. فکر میکنم اختلال داره ولی نمیدونم چشه .

بچه های کوچیک رو هم اذیت میکنه مثلا دست و پاشونو میکشه یا یهو به ادم مشت میزنه .بچه اول و خیلی نادیده گرفته شده برادر خواهرای زیادی هم داره .

کسی میدونه این مشکلش چیه بنظرتون از نظر روانی مشکل داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الانم باردارم خیلی اذیتم میکنه .داشتیم با هم حرف میزدیم گفتم هفته بعدم شنبه تعطیله دیگه پیش خودمی یهو برگشت گفت من برنامه سفر دارم میخوام برم خونه دخترخاله ام .دختر خاله اش مطلقه شهر دیگه .منم شروع کردم که این حرفا چیه و بعدم گریه ام گرفت .گفت میخوام بخوابم . میدونه جایی نمیره ولی نمیدونم منظورش چیه از اینکارا

من مشاور نیستم ک بگم مشکل روانی داره یا نه اما ی کمبودی داره

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤