2733
2734
عنوان

دیشب تو کوچه هم دیگرو زدیم

566 بازدید | 51 پست

دوست پسرم ی کلیپ نشونم داد  چندتا دختر دورش بودن تو کافه در حال قلیون کشیدن گفت وقتی قهر بودیم با دوست دختر  قبلیم رفتیم‌بیرون بعد من ناراحت شدم گفت ما کات بودیم حق ناراحتی نداری شاخ و شونه کشید منم گریه ووقهر رفتم که برم  اما برگشتم گفت چیه برو بعد حرف میزنیم با لحن بد 

الان بقیشو میگم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یهو زدم تو گوشش اونم هلم داد دوباره یه کشیده دیگه زدم و دعوا و گریه میکردمو کشیده میزدم 😅اونم گلومو گرفت فشار داد هلم ‌داد عقب با دوباره محکم میزدم تو گوشش 

یه ۵ ۶ باری زدمش خیلییی پررو بعد گفت عمم بوده میخواستم حرصتو در بیارم 😐😐😐😐

برو بعدا حرف میزنیم  با قهر برگشتم بعد زنگ زده میگه کجایی گفتم فلان جا گفت بیا سمتم حرف بزنیم من ماشین دارم اخه خلاصه رفتم میگمش کجایی میگه نمیام پشیمون شدم تو زدی تو گوش یه مرد  دیگه دوستت ندارم دختر خالمو چند ساله میخوام دیگه نمیخوام  باشی خلاصه هی زنگ زد هی دعوا کردیم و گفتم منورابطه ی طرفه نمیخوام بهتر نباشی و کات کردیم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2738

بعد امروز زنگ زده باز پررو پرررو اولش طلبکار بود بعد میگه من دوستت دارم تو خانوممی میخوامت زندگی 

یکی یدونه ی منی نفس 

اعصابمو خورد کردی منم اونارو گفتم 

اونم عمم بود میخواستم حرصت بدم 

2706