2726
عنوان

از کجا بفهمم دکترم زیرمیزی میگیره یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 26 پست
من مستقیم ازش پرسیدم سزارین میکنید یانه ؟ گفت حالا تو باردار شووووو بعد حرف میزنی راجع بهش...   ...

😅😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
😂

من رفتم دکتره گفت فلان تومن بریز به حسابم تا بیمارستان خودم عملت کنم بی وجدان تو کارت پول داشتم ولی کارتخوان نداشت دفترچه بیمه امو گرو نگه داشت برم با این حالم تو خیابون  تا از عابر بانک پول بگیرم بیارم واسش 😐😩فک کن چقدر عوضی بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم دکتره گفت فلان تومن بریز به حسابم تا بیمارستان خودم عملت کنم بی وجدان تو کارت پول داشتم ولی ...

وای

نامرد😑

زودتر نمیگن ادم لحظه ی اخر دستش تو پوست گردو نمونه

من اگه بفهمم میگیره نمیرم پیشش که

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

از منشی بپرس! 

من تو مطب دکترم بودم یکی اومد تو گفت ببخشید خانوم دکتر یادم رفت بپرسم به جز هزینه بیمارستان خودتون چقد میگیرید😐

قررررمز شد گفت یعنی چی خانوم!؟ هرچی بیمارستان بگیره همونه

بعد که رفت بیرون گفت فک کرده اومده بقالی😂

از خودش نپرس اصن، به منشی بگو

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
از منشی بپرس!  من تو مطب دکترم بودم یکی اومد تو گفت ببخشید خانوم دکتر یادم رفت بپرسم به جز هزی ...

همین

میترسم اهلش نباشه بهش بربخوره

عجب گیری افتادم😅

همین میترسم اهلش نباشه بهش بربخوره عجب گیری افتادم😅

منم حساب کار دستم اومد اصن نپرسیدم😅

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خودش میگه تو مطب یا از منشیش‌بپرس اصلنم خجالتی نیستن میگن مبلغیو بریزی به حسابش

چرا باید بهشون مبلغی جداگانه داد؟زیرمیزی واسه چی

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱