1472
1459

امروز یکی بهم گفت بعضی دکترا میگیرن😞

چجوری بفهمم؟

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

وقتي رفتي مطبش از بقيه باردارا يا اونايي كه زايمان كردن پيشش بپرس

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436
خ دختر توی امضاتو نذاشتی

دختر نیست،نوشتم deteri

به مازندرانی یعنی دخترکم😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
براچی آخه؟؟دکترا زیر میزی میگیرن که چی کار کنن؟؟؟

نمیدونم میگفت دکترش گفته پولی که بهمون میدن کمه😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444
خب میگه بهت مثلا میگه جداگونه مبلغ رو‌به حسابش بریز

همون موقع زایمان میگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودشون میگن فلان تومن بریز به حساب فک نکنم خجالتی باشن 

نه بابا خجالت نمیکشن

میخوام بدونم اگه میگیره دیگه نرم پیشش،زودتر بفهمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من مستقیم ازش پرسیدم سزارین میکنید یانه ؟ گفت حالا تو باردار شووووو بعد حرف میزنی راجع بهش...  فهمیدم ک میگیره 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1474
من مستقیم ازش پرسیدم سزارین میکنید یانه ؟ گفت حالا تو باردار شووووو بعد حرف میزنی راجع بهش...   ...

😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂

من رفتم دکتره گفت فلان تومن بریز به حسابم تا بیمارستان خودم عملت کنم بی وجدان تو کارت پول داشتم ولی کارتخوان نداشت دفترچه بیمه امو گرو نگه داشت برم با این حالم تو خیابون  تا از عابر بانک پول بگیرم بیارم واسش 😐😩فک کن چقدر عوضی بود 

ریـشـہ دار بـاش !! ریـشـہ ے تـو " ادبِ تـوسـت ؛شـعـورِ تـوسـت ؛ فـهـمِ تـوسـت !!
من رفتم دکتره گفت فلان تومن بریز به حسابم تا بیمارستان خودم عملت کنم بی وجدان تو کارت پول داشتم ولی ...

وای

نامرد😑

زودتر نمیگن ادم لحظه ی اخر دستش تو پوست گردو نمونه

من اگه بفهمم میگیره نمیرم پیشش که

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از منشی بپرس! 

من تو مطب دکترم بودم یکی اومد تو گفت ببخشید خانوم دکتر یادم رفت بپرسم به جز هزینه بیمارستان خودتون چقد میگیرید😐

قررررمز شد گفت یعنی چی خانوم!؟ هرچی بیمارستان بگیره همونه

بعد که رفت بیرون گفت فک کرده اومده بقالی😂

از خودش نپرس اصن، به منشی بگو

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
1457